[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۳۶
  • دوره جدید

نهضت آسفالت پابرجاست، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته بیست و ششم، ۶۵ هزار و ۱۶ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۸ هزار و ۱۲۷ تُن آسفالت شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود. سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته بیست و ششم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۶۵ هزار و ۱۶ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۸ هزار و ۱۲۷ تن آسفالت شده است.
او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که عملیات درزگیری، لکه‌گیری، روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت و گفت: عملیات درزگیری در کمربندی جنوب توسط معاونت فنی و عمرانی و لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۱، ۲، ۴، ۵ و ۶ صورت گرفته است.
روکش آسفالت در معبر خاکی (زیرسازی شده) در بلوار نصر شرقی در منطقه ۷، خیابان لطفعلی‌خان زند در منطقه ۸ و بولوار پرتو شرقی در منطقه ۹، پروژه نواب صفوی، پروژه ۵۵ متری جنوب حافظ، پروژه بزرگراه سردار سپهبد شهید سلیمانی از پروژه‌های معاونت فنی و عمرانی و پروژه بزرگراه شهید استوار از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری نیز انجام‌شده که این مقام مدیریت شهری شیراز در حوزه ارتباطات به آن اشاره کرد.
جاویدی گفت: طی ۲۶ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، تاکنون یک‌میلیون و ۲۸۳ هزار و ۶۹ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۱۶۰ هزار و ۵۵۷ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی