[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

افزایش حدود ٣٠٠‌درصدی مدیران زن در وزارت کشور، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی وزارت کشور از حضور ۳۶۰۵‌نفر از بانوان در پست‌های مدیریتی وزارت کشور خبر داد و گفت: حضور مدیران زن در وزارت کشور ۳۰۰‌درصد افزایش داشته است.
به گزارش ایسنا، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور با تبریک ولادت حضرت زهرا‌(س) و روز زن و مادر، از حضور پررنگ بانوان در رده‌های مدیریتی وزارت کشور در دولت تدبیر و امید خبر داد و اظهار کرد: وزارت کشور در دولت تدبیر و امید سعی و تلاش کرده است به منظور حضور بیشتر بانوان و جوانان در عرصه‌های مدیریتی کادرسازی و نیروسازی را در دستور کار خود قرار دهد.
سخنگوی وزارت کشور افزود: هم اکنون ۳۶۰۵‌مدیر زن از دهیار تا مدیرکل و معاون استاندار در اقصی نقاط کشور درحال فعالیت هستند که کسب این تجربه اجرایی می‌تواند برای برعهده گرفتن پست‌های مدیریتی بالاتر کمک به‌سزایی کند. این در حالیست که این آمار در سال ٩٢ و شروع به کار دولت ١٢٢٧‌نفر بوده است.
سامانی با تأکید بر رشد ٣٠٠درصدی حضور بانوان در سمت‌های مدیریتی وزارت کشور در این دولت گفت: در راستای استفاده از پتانسیل زنان در جایگاه مقامات برای نخستین‌بار در مجموعه وزارت کشور مسئولیت مؤسسه علمی‌و کاربردی وزارت کشور به خانم دکتر سجادی سپرده شد.
بر اساس گزارش سایت وزارت کشور، سامانی به انتصاب تعدادی از بانوان در سمت مدیرکل سیاسی استانداری‌ها اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت مدیران کل سیاسی استانداری‌ها در تصمیم‌گیری و انتصاب مدیران استانی و فرمانداران و بخشداران این امر نشان دهنده عزم وزارت کشور در نقش‌افرینی بیشتر بانوان در تصمیم گیری‌های عرصه مدیریتی کشور است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی