[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

«به وقت شام» پرفروش‌ترین فیلم در شیراز، روزنامه شیراز نوین

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس با اشاره به اینکه برنامه سینماهای شیراز تا پایان فروردین بدون تغییر است، گفت: فیلم «به وقت شام» بیشترین مخاطب را در میان اکران‌های نوروزی شیراز داشته است.
رسول شهابیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به استقبال مردم این شهر از اکران‌های نوروزی اظهار داشت: فیلم‌هایی که برای اکران نوروزی در نظر گرفته‌ شده بود بدون تغییر تا پایان فروردین‌ماه در سینماهای شیراز اکران می‌شود. 
وی با بیان اینکه استقبال از فیلم‌ها نسبت به سال گذشته در وضعیت یکسانی قرار داشت گفت: فیلم «به وقت شام» بیشترین مخاطب را در میان اکران‌های نوروزی شیراز داشته است، این ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا در سینما پیام اکران می‌شود. شهابیان با بیان اینکه پس‌از «به وقت شام»، «لاتاری» بیشترین مخاطب را در شیراز داشته است افزود: فیلم سینمایی لاتاری به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین مهدویان و  تهیه‌کنندگی محمود رضوی روایت دو جوان است که رؤیای مشترک برنده‌ شدن در لاتاری و دریافت گرین‌کارت آمریکا را در سر دارند، این فیلم در سینما سعدی اکران می‌شود. 
مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس بیان کرد: فیلم «مصادره» دیگر فیلم نوروزی است که در سینما ایران اکران شد، این فیلم به کارگردانی مهران احمدی روایت اسماعیل، مسئول خرید ساده‌لوح و کم‌خرد ساواک است که تاوان اشتباهات خود را می‌دهد. 
وی با بیان اینکه فیلم لونه زنبور در سینما فلسطین اکران می‌شود، عنوان کرد: «لونه زنبور» فیلمی به کارگردانی برزو نیک‌نژاد است که  داستان دو سارق خرده‌پا را روایت می‌کند که با تحویل گرفتن جعبه‌ای وارد ماجرایی بزرگ می‌شوند. مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس تصریح کرد: «فیلشاه» آخرین فیلم نوروزی است که در سینما شیراز اکران می‌شود، این فیلم تنها انیمیشن سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر بود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی