[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

از یک طرف دقیقاً می‌دانید برای رسیدن به هدف خود چه باید بکنید و از طرف دیگر ترجیح می‌دهید کار دیگری انجام دهید. این دودلی، شما را دیوانه کرده و جلوی عملی کردن آرزوی شما را می‌گیرد. شانس آوردید که بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید کنترل خود را دارید، چون شادی شما نه تنها به وقایع خارجی وابسته نیست، بلکه به عکس العملی که در مقابل آنها دارید بستگی دارد.

اردیبهشت

خود را با شرایط وفق دهید، زیرا همیشه زندگی بر حول محور خوشبختی دائم یا بدبختی دائم نمی‌چرخد. پس بهتر است خود را آماده کنید، زیرا شرایط بد یا خوبی در پیش دارید، اما صبر و استقامت بسیاری که درون شما وجود دارد، شما را به سوی خوشبختی رهنمون خواهد کرد. فقط به موفقیت فکر کنید تا بتوانید آن را بیابید. شما می‌توانید خوشبخت باشید به شرط اینکه باور داشته باشید.

خرداد

میان دنیای مجازی و واقعیت گیر افتاده‌اید. در رقابت میان این دو، در نهایت خیالتان راحت است که پیروز می‌شود. اما این بدین معنی نیست که تمام واقعیت را نادیده بگیرید. اگر کسی بتواند میان این دو جهان تعادل برقرار کند، فقط خود شما هستید. سعی کنید خودتان را با هنر سرگرم کنید. با این کار نه تنها خلاقیتتان افزایش خواهد یافت، بلکه آزادی عمل بیشتری پیدا کرده و به بهترین شکل ممکن تخلیه می‌شود. 

تیر

امروز به نظر می‌رسد کمی ‌آشفته هستید و نمی‌توانید از اعمالتان، نتیجه مشخصی انتظار داشته باشید. به همین خاطر سخت است به ذهنتان سر و سامان دهید. اگر فکر می‌کنید یکی از نزدیک‌ترین دوستان یا همکارانتان مانع کارهای شماست، سعی کنید به جای اینکه عصبی شوید و مثل آسیاب بادی دور خود بچرخید، علت را در رفتارها و واکنش‌های خود جستجو کنید. 

مرداد

در خانه کارهای زیادی دارید که ملزم به انجام آنها هستید، اما علاقه‌ای به شروع کار ندارید. شما می‌دانید این تنبلی تمام چیزهایی که امروز می‌خواهید به آنها برسید را به تعویق می‌اندازد. حتی اگر باید به این تنبلی خود غلبه کنید، مسئولیت‌هایی را که در خانه دارید به جای به تأخیر انداختن انجام دهید و به جای اینکه فقط درباره وظایفتان صحبت کنید، آنها را انجام دهید. 

شهریور

امروز برنامه‌ریزی برای اهداف بلندمدت برایتان مشکل‌ساز خواهد بود، چراکه زندگی شما در حال تغییر است و شما نمی‌توانید دقیقاً بفهمید چه چیزهایی برایتان مهم‌تر هستند. به جای اینکه با فکر کردن به مسائل حاشیه‌ای ذهن خود را منحرف کنید، فقط روی اتفاقاتی که در زمان حال رخ می‌دهد تمرکز کنید. اگر اینگونه عمل کنید به همه کارهایتان خواهید رسید.

مهر

امروز برای افراد دیگر خیلی سخت است بتوانند کاری کنند تا شما کمی‌تغییر عقیده بدهید، چراکه اکنون شما به چیزهایی که می‌خواهید کاملاً مطمئن هستید. حتی برای اینکه به بهترین نحو به اهدافتان برسید، برنامه‌ای نیز ترتیب داده‌اید. اما اگر باور کنید استراژی شما تنها و بهترین استراتژی ممکن است، به مشکل هم برخواهید خورد. یادتان باشد شما می‌توانید ایده‌تان برای رسیدن به موفقت را حفظ کنید.

آبان

امروز آمادگی تفریح دارید، اما به آن آسانی‌ها هم که فکر می‌کنید نیست. تصمیم می‌گیرید یک بازی بکنید اما برخی چیزها جلوی مشارکت شما در آن بازی را می‌گیرند. مشکلی برای برقراری تعادل بین خوشگذرانی شما و نیاز به ایجاد روابطی صمیمی‌تر و عمیق‌تر وجود دارد. دلیلی هم برای تحلیل بی‌پایان آن وجود ندارد. فقط به شرایط فعلی خود توجه کنید و به حرف دل خود گوش کنید نه به عقلتان.

آذر

شما قدر همکاران یا دوستانتان را می‌دانید و به خاطر همین امروز از آنها حمایت می‌کنید. ماه کامل در یازدهمین خانه شما که مربوط به روابط اجتماعی‌تان است قرار دارد و شما را تشویق می‌کند بیشتر وقتتان را با دیگران بگذرانید، اما در اواخر روز شما بیشتر به تنها بودن احتیاج دارید. حتی اگر سرتان خیلی شلوغ است، زمانی را برای خود خالی کرده و در سکوت کامل به سر ببرید.

دی

شما اغلب اوقات آدمی‌ هستید که قبل از اینکه فکر کنید اعمالتان چه تأثیری روی دیگران دارد، دست به عمل می‌زنید. به هر حال امروز این کلمات شماست که دوستانتان را متأثر کرده و بیش از آنکه متوجه باشید به روابطتان لطمه می‌زند. اغراق در این وضعیت یا کش دادن به حقایق تغییر یافته دیگر در این رابطه به شما کمک نمی‌کند. شما نمی‌توانید از واقعیت فرار کنید.

بهمن

اگر شما اخیراً در فکر ایجاد تغییراتی در کار تکراری و روتین خود بوده‌اید، امروز دیگر روز عمل است. صحبت درباره یک نمایش نیست؛ ماه جدید در ششمین خانه از جزییات پیشنهاد می‌کند برداشتن قدم‌های کوچک ایده کوچکی است. هر چیزی که تولید و کارایی شما را افزایش بدهد مفید است، حتی ایجاد یک برنامه برای خودتان که بتوانید شروع خوبی داشته باشید.

اسفند

امروز شما مجبور نخواهید شد با ناراحتی‌های جدی دست و پنجه نرم کنید، اما آنها در پس‌زمینه وجود دارند. از نظر معنوی شما حس و حال خوبی دارید، برای اینکه می‌توانید خوشی‌های خود را با دیگران سهیم شوید. اما نباید دوباره این کار را انجام دهید؛ شما باید محدودیت‌های خود را نیز قبول کنید و این موضوع در حین تفریح کردن امنیت شما را تضمین می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی