[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۱۳
  • دوره جدید

واکنش اسکوچیچ به شکست تحقیرآمیز شاگردان کی‌روش، روزنامه شیراز نوین

مهر/ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ‌ایران گفت: تماشای شکست ‌ایران مقابل انگلیس در جام جهانی برایم سخت بود.
شکست ۶ بر ۲ تیم ملی فوتبال ‌ایران مقابل انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بازتاب‌ها و واکنش‌های زیادی در سراسر دنیا داشته است.‌ ایران در حالی در ‌این مسابقه شکست خورد که علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی در دقایق ابتدایی نیمه نخست با مصدومیت شدید مواجه شد و در نهایت زمین را ترک کرد.
«دراگان اسکوچیچ» سرمربی سابق تیم ملی‌ ایران یکی از کسانی است که از باخت ‌این تیم مقابل انگلیس اظهار تأسف و ناراحتی کرد. اسکوچیچ هنوز بابت اخراج از ‌این تیم بعد از رساندن آن به جام جهانی قطر از فدراسیون ‌ایران دلخور است اما بعد از باخت مقابل انگلیس، نتوانست ناراحتی خود را نسبت به ‌این نتیجه پنهان کند.
اسکوچیچ که میهمان ویژه برنامه جام جهانی در شبکه «الجزیره» در منطقه بالکان بود، در پایان بازی‌ ایران و انگلیس گفت: تماشای شکست ‌ایرانی‌هایی که آن‌ها را به جام جهانی رساندم، برایم سخت بود.
وی ادامه داد: باید اعتراف کنم که برای ‌این مسابقه احساساتی بودم. بالاخره ‌این تیمی ‌است که تقریباً سه سال با آن کار کردم و در نهایت به جام جهانی آوردم.
سرمربی سابق تیم ملی ‌ایران تأکید کرد: تیم ‌ایران را می‌شناسم، می‌دانم که ‌این تیم چه کارهایی می‌تواند انجام بدهد، ‌این را هم می‌دانم که ‌این چهره واقعی ‌ایران نیست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی