[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۹
  • دوره جدید

نرخ عقلانی بنزین لیتری ۱۵۰۰‌تومان است، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال جاری با یکسری کمبودها بسته شد که گران‌نشدن حامل‌های انرژی از جمله آنها بود در حالیکه نرخ عقلانی بنزین باید ۱۵۰۰‌باشد.
به گزارش خبرنگار مهر، رحیم زارع بعد از ظهر شنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی فارس تأکید کرد: بودجه امسال با یکسری محدودیت بسته شد و با اینکه باید حامل‌های انرژی گران می‌شد اما طی جلسه‌ای مشترک این مهم روی نداد. سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: عقلانی بود که نرخ بنزین به ۱۵۰۰‌ برسد و یارانه نیز طبق قانون باشد زیرا نرخ سوخت در کشورهای همسایه نیز بیشتر از ایران است.
وی ادامه داد: در خصوص هدفمندی یارانه ها نیز بحث بود که در روز آخر ۵‌هزار میلیارد تومان تولید افزایش پیدا کرد، آبخیزداری، دفاعی و... اضافه شد.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: حدود ۱۱۰‌هزار میلیارد تومان بدهی اوراق بود که این موضوع بررسی و راهکار مناسبی نیز در نظر گرفته شد.
زارع تأکید کرد: ۶۰‌درصد سهم خودروسازها نیز به موضوع اشتغال اختصاص یافت. وی یادآور شد: در خصوص سهم فارس نیز حرکت‌های مناسبی انجام شد که در بحث مالیات استان‌ها شاخص‌بندی شد و در طرح‌های ملی نیز اضافه خوب داشتیم و فارس رتبه دوم کشور را دارد.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زمانیکه حامل‌های انرژی گران نشد در بحث اعتبارات اشتغال از مکان‌های دیگر تأمین شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی