[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۲
  • دوره جدید

بازگشت حیاتی شاگردان خرمزی در نیمه دوم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- پویا کیخا
در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ سه در گروه سوم روز جمعه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز، تیم شهیدباقری گویم میزبان پرسپولیس گناوه بود. شهیدباقری در نیمه اول نمایش بسیار ضعیفی ارائه داد و با تک گلی که در دقیقه ۲۰‌دریافت کرد بازنده به رختکن رفت، اما آن‌ها در نیمه دوم عزم جبران کردند و حملات گسترده‌ای که بر روی دروازه پرسپولیس گناوه ترتیب دادند. شاگردان خرمزی ابتدا در دقیقه ۷۰‌روی ضربه کاشته ارسالی توسط حمید جعفری و با تأثیرگذاری علی سبیلی توسط مصطفی کارگشا به گل تساوی دست یافتند و سپس ۵‌دقیقه بعد روی ضربه کرنری که باز هم توسط حمید جعفری فرستاده شد، علی سبیلی این بار خودش در نقش گلزن ظاهر شد تا تیم گویم با پیروزی میدان را ترک کند. 
ترکیب شهید باقری گویم: رسول غفاری، سامان شعبانی، مهدی علی‌پناه، علی سبیلی، احسان فرجی، حمید عبداللهی، جواد پزشک‌پور‌، بهنام ندری، مصطفی کارگشا، مصطفی رحمانی، حمید جعفری- سرمربی: محمود خرمزی  
همچنان در منطقه سقوط
شرایط سومین گروه لیگ سه بسیار جالب، نزدیک و پیچیده است به‌طوریکه ممکن است یک تیم در یک هفته در منطقه صعود به پلی‌آف قرار گرفته باشد، اما در صورت شکست در هفته بعدی به منطقه سقوط وارد شود. از آن‌جاکه از هر گروه ۵‌تیم به زیرگروه لیگ سه سقوط می‌کند، تیم شهیدباقری گویم با توجه به قرار گرفتن در رتبه ششم همچنان در منطقه سقوط قرار دارد و برای ماندگاری در لیگ سه و در صورت بلندپروازی صعود به پلی‌آف راه‌یابی به لیگ نیاز مبرم به پیروزی در دیدار‌های آینده دارد. 
 استاد کامبک در خانه، ناکام در خارج از خانه
محمود خرمزی در 4‌دیدار اخیر که هدایت تیم گویم را به عهده داشته در دو دیدار خانگی، این تیم را به پیروزی رسانده اما در دو دیدار خارج از خانه با ناکامی‌ مواجه بوده است. نکته جالب درباره دو دیدار خانگی که تیم تحت هدایت او به سه امتیاز دست پیدا کرده، تبدیل شکست نیمه اول به پیروزی در پایان مسابقه بوده است. علاوه بر دیدار اخیر برابر پرسپولیس گناوه، ۳‌هفته پیش نیز در مسابقه با جندی شاپور دزفول با شکست یک بر صفر به رختکن رفت اما تیم او در نیمه دوم دو گل به ثمر رساند و با دست پر از زمین خارج شد. 
تشکر از حمایت مسئولان 
سید نادر جعفری مدیرعامل و سرپرست شهیدباقری گویم در گفتگو با خبرنگار شیراز‌نوین از مسئولانی که برای حمایت از این تیم در ورزشگاه حاضر شده بودند از جمله سیروس پاک فطرت عضو شورای شهر، جواد البرزی و نوذر مظاهری از پیشکسوتان فوتبال،‌ هادی شیروانی مالک برق شیراز تشکر و قدرانی کرد. 
حسرت میزبانی به دل گویم ماند 
تیم شهید باقری متعلق به گویم است و باید مسابقه‌هایش در این منطقه برگزار می‌شد اما از شروع مسابقات به سبب آماده نبودن زمین شهدای گویم، دیدارهای شهیدباقری به ورزشگاه شهید دستغیب منتقل شد. مسئولان ورزش استان که از ابتدا قول همکاری و مهیا شدن این زمین از حداقل نیم‌فصل دوم را داده بودند، در وفای به عهد خود ناکام مانده و فصل بدون اینکه این تیم در زمین خودش طعم میزبانی حقیقی را بچشد، رو به پایان است. این زمین هم اکنون زیرکشت قرار دارد و با توجت به مدت کم باقی مانده تا پایان مسابقات، دیگر در این فصل قابل استفاده نخواهد بود. 
دیدارهای باقی مانده سخت است
تیم گویم در سه هفته پایانی با حریفانی پیکار خواهد کرد که در حال حاضر سه جایگاه نخست جدول را به خود اختصاص داده‌اند و تنها میزبانی باقی مانده این تیم نیز برابر استقلال رامشیر صدرجدولی خواهد بود. به این ترتیب شاگردان خرمزی برای موفقیت احتیاج به تمرکز بالا و عزم جدی خواهند داشت تا فصل آینده را از زیرگروه آغاز نکنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی