[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۰
  • دوره جدید

خاتم اردکان به جای بانک سرمایه آسیایی شد، روزنامه شیراز نوین

رییس فدراسیون والیبال اعلام کرد در صورت عدم حضور بانک سرمایه با این نام در جام باشگاه‌های آسیا، تیم نایب قهرمان یعنی خاتم اردکان به مسابقات اعزام خواهد شد. در حالی که تیم بانک سرمایه به عنوان قهرمان لیگ برتر والیبال ایران باید در مردادماه در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کرد و حتی قرعه‌کشی این رقابت‌ها نیز برگزار شده بود؛ به یک‌باره اعلام انحلال کرد. بعد از این اتفاق ابهام بزرگی پیرامون معرفی نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا به وجود آمده بود. با اینکه خاتم اردکان به عنوان نایب قهرمان گزینه اول محسوب می‌شد، مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه اعلام کرد این تیم با اسپانسر و نام جدیدی تشکیل می‌شود و باید امتیاز آسیایی و جهانی‌اش را هم داشته باشد.
امروز رییس فدراسیون والیبال تصمیم نهایی این فدراسیون اعزام نماینده ایران به آسیا را اعلام کرده است.
احمد ضیایی در خصوص آخرین وضعیت حضور تیم والیبال بانک سرمایه در جام باشگاه‌های آسیا گفت: مسئولان تیم قهرمان لیگ برتر ایران در حال حاضر به صورت کتبی کناره گیری خود از این رقابت‌ها را اعلام نکرده اند؛ اما در جلسه هیئت مدیره این تیم که شخصاً در آن حضور داشتم مسأله کناره‌گیری مطرح شد. با این حال فدراسیون والیبال کناره‌گیری بانک سرمایه از لیگ برتر را منوط به نامه کتبی می‌داند.
وی در ادامه افزود: از نظر فدراسیون والیبال تیم بانک سرمایه قهرمان، خاتم اردکان نایب قهرمان و تیم‌های شهرداری تبریز و پیکان به عنوان سومی‌ مشترک رسیده‌اند. در صورتیکه تیم قهرمان موفق به حضور در جام باشگاه‌های آسیا نشود، تیم نایب قهرمان خاتم اردکان به این مسابقات اعزام خواهد شد. تیم قهرمان تنها در صورت حضور با نام بانک سرمایه در مسابقات به رقابت‌ها اعزام می‌شود و حضور تیمی ‌با نامی‌ دیگر به جز بانک سرمایه به عنوان قهرمان ایران امکان‌پذیر نخواهد بود.
احمد ضیایی در پایان خاطرنشان کرد: همچنان از سوی بانک سرمایه نامه کتبی مبنی بر کناره‌گیری از لیگ برتر به فدراسیون والیبال ارسال نشده است. با این وجود تیم قهرمان و پس از آن نایب قهرمان لیگ نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا خواهد بود. تیمی ‌با عنوان دیگر نیز به عنوان نماینده ایران به میانمار اعزام نمی‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی