[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

افزایش توان ارزی با محوریت سلامت ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: دو رویداد بزرگ صنعت پزشکی کشور به مدت چهار روز در شیراز در حال برگزاری است. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: نخستین نمایشگاه بین المللی و تخصصی خدمات پزشکی، درمانی، بهداشتی و گردشگری سلامت با حضور بیش از 170 شرکت تولیدی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس برگزار شده است. فرهادی افزود: دستاوردهای علمی به خصوص در حوزه درمان و سلامت، فراتر از مرزهای جغرافیایی، سیاسی و... متعلق به همه انسان‌ها و جهانیان است. او ادامه داد: بنابراین همه دولت‌ها و ملت‌ها باید علاوه بر پیشگیری از هدررفت منابع و سرمایه و صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری مشابه، در امر تولید کالا و خدمات پزشکی برای ساختن جهانی یکپارچه جهت تأمین و نهادینه کردن سلامت نوع بشر دست به دست هم داده و تلاش کنند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: نمایشگاه تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی شیراز در راستای اجرایی شدن همین موضوعات مهم تا روز شنبه پنجم آذرماه برپا شده است. فرهادی به اهمیت گردشگری سلامت اشاره کرد و گفت: یکی از راه و روش‌های مؤثر جهت تبادل اطلاعات و شناخت ظرفیت‌ها در حوزه‌های مختلف، گردشگری است. 
او ادامه داد: گردشگری سلامت نیز در دهه‌های اخیر جایگاه خود را در صنعت گردشگری به دست آورده و علاوه بر تسهیلگری در امر معرفی و دستیابی متقاضیان به خدمات درمان و سلامت، به حرفه ای پولساز برای فعالان این عرصه و یکی از منابع تأمین ارز کشور تبدیل شده است. 
فرهادی بیان کرد: موفقیت گردشگری سلامت در گرو آوازه پزشکی هر کشور به لحاظ بیمارستان و زیرساخت‌های لازم، متخصصان صاحب نام، تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته، تنوع ارائه خدمات درمانی و در نهایت قیمت تمام شده برای گردشگران این حوزه می‌باشد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس افزود: از آنجا که شهر شیراز و استان فارس قطب پزشکی و همچنین گردشگری کشور است، با رایزنی‌های انجام‌شده موفق شدیم نخستین نمایشگاه گردشگری سلامت را برپا کنیم تا شاهد اتفاقات منسجم و بهتر برای توسعه شهر شیراز و استان فارس در آینده باشیم.
فرهادی ادامه داد: این دو عنوان نمایشگاه در سالن‌های حافظ، ملاصدرا، سرو، نرگس و بهار و در مساحت 15هزار متری دایر است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس با بیان اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه‌ها حضور پررنگی دارند، اضافه کرد: در طول برگزاری این دو عنوان نمایشگاه هیئت‌های تجاری از کشورهای افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه، تاجیکستان و... حضور خواهند داشت.
او گفت: علاقه مندان، متخصصان و بازدیدکنندگان از ساعات 11 تا 20 می‌توانند پس از دریافت بلیت بازدید از درگاه اینترنتی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فار س به آدرس www.farsfair.ir، از این دو رویداد بزرگ پزشکی کشور بازدید کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی