[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۶۳
  • دوره جدید

ترافیک در مسیر آ‌زادراه ، روزنامه شیراز نوین

دکتر محمدهادی ایمانیه گفت: با تلاش و همت مدیران، گام به گام به جلو حرکت می‌کنیم و در تلاشیم کمبود منابع مانع از بهره‌برداری آزادراه شیراز به اصفهان نشود.  
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در حاشیه جلسه بررسی روند اجرایی پروژه ملی آزادراه شیراز به اصفهان، گفت: تلاش عمده ای در مدیریت استان گذاشته شده تا ان‌شاءالله ۶ قطعه از آزادراه شیراز به اصفهان تا پایان سال به بهره‌برداری رسیده و زیر بار ترافیک برود. استاندار فارس با اشاره به اینکه قطعه هفتم نیز به نحوی که بتواند اتصال ۶ قطعه دیگر را به بزرگ‌راه شیراز به سپیدان فراهم کند، ان‌شاءالله آماده می‌شود، افزود: طبیعتاً مشکلاتی وجود دارد؛ لذا برنامه داریم هر هفته جلسه ای در این خصوص داشته باشیم و موارد را پیگیری کنیم. وی افزود: با حضور ریاست کمیسیون عمران مجلس در این جلسه، مسائل و مشکلاتی که قرار بود در تهران حل شود، با ارتباطاتی که توسط او ایجاد شد، مرتفع گردید.
دکتر ایمانیه با تأکید بر همت مدیران برای به سرانجام رسیدن این پروژه، افزود: با همت مدیران، گام به گام به جلو حرکت می‌کنیم و تلاش داریم کمبود منابع مالی مانع بهره‌برداری از آزادراه نشود. درصورت عدم تأمین منابع مدنظر، قسمتی از مطالبات پیمانکاران بعد از بهره‌برداری پرداخت خواهد شد.
نماینده عالی دولت در فارس با اشاره به لزوم استفاده از مسیر لپویی به آزادراه، اظهار داشت: در این جلسه مصوب کردیم عملیات تعریض و بهسازی ۲۴ کیلومتر از مسیر لپویی به آزادراه در سه قطعه و توسط سه پیمانکار، به صورت همزمان انجام شود تا حداقل بتوانیم در زمان بهره‌برداری از آزادراه از یک مسیر آن استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه شهرداری شیراز به جد مشغول تملک برخی از مغازه‌های محدوده گویم می‌باشد، افزود: احداث زیرگذر و تعریض محور گویم نیز همزمان از جانب شهرداری شیراز در حال انجام است تا این محور نیز برای استفاده از آزادراه مورد استفاده قرار بگیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی