[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۰۸
  • دوره جدید

ساخت مجموعه رفاهی‌آموزشی سازمان آتش‌نشانی شیراز کلید خورد، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از تصویب پروژه احداث مجموعه رفاهی آموزشی ویژه پرسنل و خانواده آتش‌نشانی در کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز خبر داد.
آتش‌پاد محمدهادی قانع گفت: عملیات جانمایی و برآورد هزینه انجام گرفته و با بودجه در نظر گرفته شده این پروژه از ابتدای سال ۱۴۰۲ در مرحله اجرا قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، آتش‌پاد قانع رئیس سازمان آتش‌نشانی، با بیان اینکه با توجه به روند رو به رشد ایستگاه‌های عملیاتی و افزایش پرسنل این سازمان در کلان‌شهر شیراز، وجود یک مجموعه کامل رفاهی و آموزشی از اهمیت ویژه برخوردار است، عنوان کرد: با بررسی‌های انجام شده و پس از طی کردن مراحل جانمایی، متره و برآورد مجموعه رفاهی و آموزشی سازمان آتش‌نشانی شیراز ویژه پرسنل و رفاه خانواده‌های آتش‌نشان احداث خواهد شد. وی تصریح کرد: این مجموعه در سایت آموزش تخصصی سازمان آتش‌نشانی واقع در شهرک والفجر جانمایی شده و ۱۴۶۷۲ مترمربع مساحت را به خود اختصاص می‌دهد و شامل یک ساختمان اداری، سالن اجتماعات، سالن آمفی تئاتر، کافی شاپ، ایستگاه آتش‌نشانی کودکان، ساختمان آموزشی و محل‌های اقامتی خواهد بود.
آتش‌پاد قانع ادامه داد: خوشبختانه شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز نیز اهتمام جدی برای احداث این مجموعه رفاهی و آموزشی را داشته و با تصویب این طرح در کمیسیون عمران، این مجموعه طی برنامه چهارساله تا پایان دوره ششم شورای اسلامی شهر اجرایی شده و در بودجه سال‌ ۱۴۰۲ شهرداری نیز لحاظ خواهد شد‌. 
رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز اظهار کرد: تاکنون مراحل جانمایی، متره و برآورد انجام شده و قطعاً سال‌آینده عملیات اجرایی پروژه 
کلید می‌خورد.
آتش‌پاد قانع هدف از احداث مجموعه رفاهی و آموزشی را متمرکز کردن فعالیت‌های مربوطه در سازمان بزرگ آتش‌نشانی و ایجاد فضایی مناسب و درخور جهت رفاه آتش‌نشانان و خانواده‌های این قشر زحمتکش 
عنوان کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی