[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

کشف بیش از ۲۱هزار لیتر سوخت قاچاق در ارسنجان ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی‌ ارسنجان از توقیف یک دستگاه تریلر کشنده و کشف 21‌هزار و 560‌لیتر فرآورده نفتی از نوع «اکستواکت» در آن شهرستان خبر داد. 
سرهنگ «احمد فداکار» در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در‌پی تشدید اقدامات انتظامی ‌و برخورد قاطع با قاچاقچیان، مأموران پلیس آگاهی شهرستان ارسنجان مطلع شدند شخصی به هویت معلوم با یک دستگاه تریلر قصد انتقال سوخت قاچاق به استان‌های دیگر دارد. وی افزود: موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت و با برپایی تور ایست و بازرسی خودرو را مشاهده و برای بررسی بیشتر آن را به پلیس آگاهی انتقال دادند.
 سرهنگ فداکار با بیان اینکه در بازرسی از این تریلر، 21‌هزار و 560لیتر فرآورده نفتی قاچاق از نوع «اکستواکت» کشف شد، تصریح کرد: در این زمینه یک نفر قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی‌ شهرستان ارسنجان در خاتمه با تأکید بر استمرار طرح‌های عملیاتی مبارزه با قاچاق به صورت برنامه‌ریزی شده، اظهار کرد: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه‌ساز جرایم دیگری در جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی