[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۲
  • دوره جدید

برپایی میز خدمت، با حضور استاندار فارس و رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز ، روزنامه شیراز نوین

 برپایی میز خدمت، با حضور استاندار فارس و رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز 

میز خدمت رسیدگی به مسائل مردم، با حضور استاندار فارس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دیگر مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان، عصر یکشنبه در دفتر استاندار فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، در ادامه برگزاری برنامه‌های میز خدمت استاندار فارس و مسئولان استان، یکشنبه نیز مسئولان ارشد دستگاه‌های اجرایی استان در این برنامه ضمن آگاهی از درخواست‌های مراجعان، پیگیری دغدغه‌های آنان را در دستور کار خود قرار دادند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نیز در این برنامه و دیدار چهره به چهره با مراجعان، پاسخ‌گوی پرسش‌ها و مطالبات آنان در حوزه سلامت بود.
دکتر «سیدوحید حسینی» در حاشیه این برنامه گفت: میز خدمت فرصتی است که مردم بتوانند به طور مستقیم با مسئولان ارشد استان ارتباط برقرار کنند.
او این برنامه را سبب تسهیل در پیشبرد مسائل مردم و رفع دغدغه‌های آنان دانست و ادامه داد: با برپایی میز خدمت، دغدغه‌های مراجعان طبق قوانین اداری بررسی و در راستای رفع چالش‌ها و نیازهای آنان، اقدامات مورد نیاز صورت می‌پذیرد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اغلب مراجعه‌های یکشنبه به میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی شیراز را در زمینه مسائل درمانی، دارویی و امور مربوط به کارکنان عنوان کرد. این برنامه عصر روز یکشنبه، سیزدهم اسفند 1402، با حضور استاندار فارس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مسئولان و رؤسای دستگاه‌های اجرایی استان در دفتر استاندار فارس برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی