[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

سیبیل‌های این دزد او را به دام انداخت، روزنامه شیراز نوین

دزد سیبیلو با کیف 40‌میلیون تومانی دستگیر شد. سیبیل‌های این دزد تابلو بودند و مشخصات او را در اختیار پلیس قرار داد.
سارق جوان که به سیبیل‌هایش معروف است وقتی به بالای پاساژ رفت به خاطر مصرف مواد بیهوش شد اما پس از بهوش آمدن با توجه به تعطیلی پاساژ دست به سرقت 40‌میلیون تومانی از یک مغازه کلوپ زد.
به گزارش گروه حوادث رکنا، روز چهارشنبه 22‌فروردین ماه امسال مرد جوان زمانیکه پای در مغازه‌اش گذاشت متوجه سرقت میلیونی از مغازه‌اش شد و در تماس با مأموران کلانتری 15‌کارون، تیمی ‌از مأموران برای دستگیری عامل این سرقت میلیونی وارد عمل شدند.
مأموران با حضور در مغازه کلوپ در پاساژ خیابان احمدآباد پی‌بردند که سارق با ورود به مغازه اقدام به سرقت 40‌میلیون تومان کرده است که در این مرحله دوربین‌های مداربسته داخل پاساژ مورد بازبینی قرار گرفت.
مأموران با مشاهده فیلم‌های دوربین مداربسته پی‌بردند که سارق جوان ساعت 20‌شنبه وارد پاساژ شده و با مخفی شدن در طبقات بالای پاساژ منتظر تعطیل شدن مغازه‌ها شده است و سپس در ساعت 3‌بامداد یکشنبه دزد جوان ابتدا به سراغ یک کافه در طبقه همکف پاساژ رفته و پس از خوردن یک آبمیوه و بستنی سپس به سمت مغازه کلوپ رفته است.
تیم پلیسی در بررسی‌ها متوجه شدند که سارق سیبیلو پول‌های سرقتی از مغازه کلوپ را داخل یک چمدان قرار داده و سپس در نبود نگهبان پاساژ اقدام به برداشتن کلید قفل‌ها کرده و پا به فرار گذاشته است.
بدین ترتیب تجسس‌های پلیسی برای دستگیری این سارق جوان کلید زده شد و مأموران با اقدامات فنی و پلیسی خیلی زود موفق شدند مخفیگاه سارق را که مهدی 28ساله است در منطقه سده آبادان شناسایی کنند.
همین کافی بود تا روز پنج شنبه 23فروردین ماه مأموران در عملیاتی غافلگیرانه سارق جوان را در مخفیگاهش دستگیر کنند و پول‌های سرقتی نیز داخل یک چمدان به دست آمد.
دزد جوان که راهی جز اعتراف نداشت به مأموران گفت: غروب همان شب سرقت به پشت بام پاساژ رفته بودم و پس از مصرف مواد مخدر از هوش رفتم. وقتی به هوش آمدم ساعت 3بامداد بود و به خاطر مصرف مواد در حالت عادی نبودم به همین خاطر دست به سرقت زدم و سپس به سراغ کانکس نگهبانی رفتم و پس از برداشتن کلید در خروجی موفق به فرار شدم.
سارق جوان ادامه داد: پس از سرقت در تمام وقت فکر می‌کردم در همه این اتفاقات خواب بودم.
بنا به این گزارش، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است و تحقیقات برای افشای دیگر جرائم احتمالی این سارق جوان از سوی مأموران پلیس آبادان ادامه دارد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی