[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز زنده شدن برخی احساسات تلخ و آزاردهنده گذشته باعث خواهد شد حال و روز چندان خوبی نداشته باشید و زیاد سرحال نباشید. با وجود اینکه در حال حاضر از اعتماد به نفس نسبتاً خوبی برخوردار هستید، برخی ترس‌ها و نگرانی‌های مربوط به دوران کودکی در وجودتان زنده شده و روی رفتارتان تأثیر گذاشته‌اند. این وضعیت ممکن است روی روابط شما و اطرافیان، به ویژه همکارانتان اثرات منفی داشته باشد.

اردیبهشت

امروز شما احساس کسالت و رخوت می‌کنید و دلتان نمی‌خواهد هیچ کاری انجام بدهید، اما باید تکانی به خود داده و مشغول به کار بشوید، در غیر این صورت تمام روزتان به همین حالت خواهد گذشت. ذهنتان را از هر احساس ناخوشایند و رخوت‌آمیزی پاک کرده و سعی کنید هرچند ممکن است برایتان دشوار باشد، روزتان را با انرژی شروع کنید تا در انجام کارهایتان موفق باشید.

خرداد

امروز استعدادهای هنری شما که برای مدتی غیرفعال شده بودند دوباره به کار افتاده‌اند و نه تنها خودتان، بلکه اطرافیانتان را نیز از توانایی‌های خود بهره‌مند خواهید کرد. همین که دست به کار شوید اطرافیانتان نیز وسوسه شده و در انجام این کارها با شما همراه خواهند شد. امروز شریک یا همکارتان برای انجام کاری آنقدر به شما اصرار خواهد کرد که رد کردن تقاضای او برای شما بسیار مشکل خواهد بود.

تیر

امروز از لحاظ عاطفی برای شما روز بسیار دشواری خواهد بود. در حال انجام کاری که برایتان بسیار جالب است و از آن لذت می‌برید ممکن است به یکباره با به یاد آوردن برخی خاطرات و احساساتی که فکر می‌کردید برای همیشه آنها را فرموش کرده‌اید غافلگیر شوید. کنار آمدن با این احساسات کار سختی خواهد بود، اما شما هم نباید خودتان را زیادی با آنها درگیر کنید. 

مرداد

اوضاع امروز کمی آشفته خواهد بود و مجبور خواهید شد با برخی پستی و بلندی‌ها روبرو شوید. به عنوان مثال در برقراری ارتباط با یگران با مشکلاتی روبرو خواهید شد یا مشکلات اینترنتی و کامپیوتری حساب و کتاب‌های مالی‌تان را تحت تأثیر قرار خواهند داد و در انجام کارهایتان ایجاد مشکل خواهند کرد. به راحتی میدان را خالی نکنید و پشتکار لازم را از خودتان نشان بدهید تا به موفقیت دست پیدا کنید. 

شهریور

شما و شریک کاری یا همسرتان روزهای سختی را می‌گذرانید و با مشکلات مالی نسبتاً زیادی دست و پنجه نرم می‌کنید که کنار آمدن با آنها دشوار به نظر می‌رسد. این وضعیت شما را مجبور کرده خریدهایی که قرار بوده را به تعویق انداخته یا برنامه‌هایی که برای سرمایه‌گذاری داشته‌اید را تا زمان به دست آوردن پول کافی برای عملی کردن آنها کنسل کنید.

مهر

امروز برای شما روز هیجان‌انگیزی خواهد بود. شما از طریق جستجو در اینترنت، تماشای تلویزیون یا مطالعه کتب و مجلات مختلف اطلاعات جدید و جالبی در مورد موضوعات مورد علاقه خود کسب کرده‌اید و با شور و اشتیاق فراوان به دنبال گسترش این اطلاعات و یادگیری بیشتر هستید. درست است که این کار برای شما از جذابیت زیادی برخوردار است، اما کارها و مسئولیت‌های مهم دیگری نیز دارید.

آبان

امروز به ایده‌های خلاقانه‌ای که به سرتان می‌زنند بی‌توجه نباشید و اگر میل به انجام کارهای هنری مانند نوشتن، نقاشی کشیدن یا حتی آواز خواندن در خود احساس می‌کنید به جای سرکوب آن از این توانایی استفاده کافی ببرید. نگران کارها و مسئولیت‌هایی که به عهده دارید و باید به آنها رسیدگی کنید هم نباشید، با یک برنامه‌ریزی خوب و دقیق خواهید توانست برای هر دو وقت کافی بگذارید. 

آذر

امروز مسئولیت‌هایی که در خانه به عهده دارید به شما اجازه حضور در یک جمع دوستانه که مدت‌ها چشم‌انتظار آن بوده‌اید را نخواهند داد. سعی کنید رفتاری منطقی داشته باشید و به خاطر این اتفاق با اهل خانه بدرفتاری نکنید. با قلب مهربان خود آنها را مورد لطف قرار داده و به نیازهایشان توجه کنید. شاید بتوانید با سرعت به مسئولیت‌های خانوادگی خود رسیدگی کرده و در پایان وقتی را هم برای بودن در کنار دوستانتان کنار بگذارید.

دی

امروز در محل کارتان به دلیل مشکلاتی که به وجود آمده و سرعت پایین پیشرفت کارها، همه حساس و عصبی شده‌اند. سعی کنید خونسردی خود را حفظ کرده و رفتاری منطقی داشته باشید. شما این توانایی را دارید که کنترل اوضاع را در دست گرفته و زمینه را برای مکالمه منطقی و سازنده بین دیگران فراهم کنید. اگر نتوانید احساسات خود را کنترل کنید، حرف‌هایی به زبان خواهید آورد که بعد از گفتن آنها پشیمان خواهید شد. 

بهمن

اگر در نقشه‌ها و برنامه‌های قبلی خود دچار شک و تردید شده‌اید، به جای اینکه خودتان را عقب کشیده و تسلیم شوید سعی کنید یک بار دیگر با نگاهی منطقی و بی‌طرفانه شرایط را بسنجید. اجازه ندهید نگرانی در مورد مسائل مادی شما را به فکر کنسل کردن تمام برنامه‌هایتان بیندازد. به احتمال زیاد تمام این نگرانی‌هایتان بی‌اساس هستند و کارها بدون مشکل خاصی پیش خواهند رفت.

اسفند

امروز بیشتر وقتتان به کشتی گرفتن با مشکلات و چالش‌های حل‌نشده‌‌ای خواهد گذشت که مدتی است شما را به خود مشغول کرده و روی عملکرد حرفه‌ای‌تان نیز تأثیر گذاشته‌اند. امروز به ویژه وقتی درگیر مسائل مالی هستید باید احتیاط بیشتری به خرج بدهید. مطمئناً شما اصلاً علاقه‌ای به درگیر شدن با اطرافیانتان ندارید، پس تمام سعی خود را به کار بگیرید تا خونسردی‌تان را حفظ کنید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی