[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

امامزاده حسین(ع) و بیشاپور جزء کازرون است، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: امامزاده حسین(ع)، بیشاپور، دشت برم و انارستان جزء کازرون است و قرار بر جداسازی آن نیست.
به گزارش خبرنگار مهر، هادی پژوهش جهرمی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری اتفاقات اخیر در کازرون گفت: ارتقای هرمنطقه در امر توسعه‌ای تأثیرگذار است و برخی فکر می‌کنند که اگر ارتقا پیدا کرد توسعه با مشکل مواجه می‌شود و برخی اشخاص از عدم اطلاع مردم سوءاستفاده می‌کنند. وی تأکید کرد: در بحث ارتقای بخش چنارشیجان و کوهمره کارشناسی شده است و آمادگی ارائه مدارک نیز داریم که شهرستانی به نام کوه چنار پیشنهاد شد و حتی در پیشنهاد ما حساسیت‌های مردم کازرون را پیش‌بینی کردیم که منطقه دشت برم برای مردم کازرون ویژه است. معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس تأکید کرد: بیشاپور و امامزاده حسین(ع)، تنگ چوگان و انارستان در طرح الحاقی به شهرستان کوه چنار نیست.
پژوهش ادامه داد: به فرمانداری ویژه کازرون نیز اعتقاد داریم و به هیچ عنوان به دنبال ضعیف کردن این شهرستان نیستیم. وی یادآور شد: در استان فارس شهرستانی داریم که چند شهرستان از آن جدا شده است و امروز نیز باعث آبادانی منطقه شده است. معاون استاندار فارس تأکید کرد: ارتقای شهرستان به معنی تجزیه و ضعیف شدن نیست و قرار نیست شهرستان جدیدی بدون توجه به درخواست مردم شکل گیرد. پژوهش ادامه داد: برخی افراد به دروغ صحبت‌هایی را به مردم انتقال می‌دهند در حالیکه شخص استاندار به هیچ عنوان حاضر نیست مشکلی برای کازرون ایجاد شود. وی یادآور شد: موضوع را با امام جمعه و معتمدان کازرون مطرح کردیم و پیشنهادهای آنها را نیز قبول کردیم اما دلیل اتفاقات اخیر را متوجه نمی‌شوم.
معاون استاندار گفت: به همراه این پیشنهاد، نقشه‌ای آماده و به وزارت کشور و کمیسیون سیاسی و دفاعی ارسال می‌شود. پژوهش افزود: وارد دعوای مردم با نماینده منطقه نمی‌شویم بلکه با انجام کارهای کارشناسی فعالیت‌ها را پیگیری می‌کنیم. در این راستا هماهنگی لازم نیز انجام شده و هیچگونه کار غیر شفافی انجام نمی‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی