[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

امام‌جمعه موقت شیراز: به شبهات جوانان پاسخ داده شود ، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه موقت شیراز گفت: پدرها، مادرها و به ویژه آموزگاران مسئولیت دارند تا به شبهات جوانان و نوجوانان پاسخ دهند و آنها را در ارتباط با مسائل مختلف، اقناع کنند. حجت‌الاسلام سید ابوفاضل رضوی اردکانی در خطبه‌های نمازجمعه شیراز با اشاره به وقایع اخیر کشور افزود: در مقطع کنونی، مسئولان باید تمام هم و غم خود را برای حل مشکلات اقتصادی به کار بگیرند.
امام جمعه موقت شیراز افزود: نمایندگان مجلس باید مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را حل کنند. کاهش آثار گرانی‌ها که دولت هم تلاش بسیاری برای حل این مشکل دارد، باید در سفره مردم به چشم بخورد.
وی در ادامه با اشاره به تلاش‌های دولت سیزدهم برای گره‌گشایی از مشکلات صنایع اظهار داشت: دولت زحمات بسیاری کشیده و شمار زیادی از کارخانه‌های راکد و تعطیل را راه انداخته است. رضوی اردکانی با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: امروز بسیج به عنوان قدرت در منطقه محسوب می‌شود و جبهه مقاومت هم متشکل از بسیج است. امام جمعه موقت شیراز ادامه داد: از روزی که این جبهه تقویت شد، رژیم صهیونیستی دیگر خواب راحتی ندارد؛ بدون شک جبهه بسیج جبهه حق است که به یاری خداوند پیروز خواهد شد. رضوی اردکانی با گرامیداشت هفتم آذرماه روز نیروی دریایی گفت: نیروی دریایی و البته همه نیروهای نظامی در هشت سال دفاع مقدس امتحان خود را به خوبی پس داده‌اند. وی ادامه داد: با وجود اینکه حدود ۷۰ کشور از صدام پشتیبانی می‌کردند، اما نیروی دریایی چنان عرصه را بر دشمن ‌تنگ کرد که دشمن نتوانست از طریق دریا راهی برای نفوذ پیدا کند. او بیان داشت: امروز ناوهای مقتدر و مدرن ما با دست توانمند متخصصان داخلی ساخته شده است و این اتفاق خوب مایه افتخار ماست. امام‌جمعه موقت شیراز با گرامیداشت نهم آذرماه سالروز ولادت حضرت زینب (س) و تبریک روز پرستار گفت: انصافاً پرستاران ما در جریان کرونا ایثار کردند و مردانه و مخلصانه کار کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی