[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۵
  • دوره جدید

روند اجرایی مدیریت شهری مطلوب است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر فارس به مناسبت روز شهردار با شهردار شیراز دیدار کرد و گفت: گام‌های بزرگی در این کلان‌شهر برداشته شده که طی سال‌های آینده اثرات آنها را به ویژه در حوزه زیرساختی خواهیم دید.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، سردار سرتیپ پاسدار یدالله بوعلی با حضور در جلسه شورای مدیران شهرداری شیراز روند کنونی شهرداری شیراز را با درایت شورا مطلوب ارزیابی و به نقش سپاه در شهر اشاره کرد و گفت: سپاه به مثابه یک حلقه واسط است؛ چون معتقدیم شهرداری تنها مسئول این شهر نیست و همه باید به تعالی بیشتر شهر و شهرداری کمک کنند.
وی با بیان اینکه هنر این است که از داشته‌های شهر هنرمندانه استفاده کنیم، گفت: شاهد تغییر و تحولات اساسی در شهر شیراز هستیم و این حاصل زحمات همه طراحان، مهندسان و کسانی است که در میدان فعالیت می‌کنند.
فرمانده سپاه فجر فارس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید باکری که سالروز شهادتشان به نام روز شهردار مزین شده، عنوان کرد: انصاف این است که قدردان همه تلاشگرانی باشیم که در چهره و جلوه این شهر نقش داشته‌اند.
سردار بوعلی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اگر امروز از شیراز به عنوان یکی از شهرهای تاریخی کشور و مهد تمدن ایران‌زمین یاد می‌شود، به دلیل نقش کسانی است که در گذشته و قرن‌ها پیش این شهر را ساختند، گفت: ما باید فارغ از هر دیدگاه و جریانی، از همه کسانی که در به وجود آمدن این شهر تلاش کردند، تجلیل کنیم.
فرمانده سپاه فجر فارس در بخش پایانی سخنانش به شکل‌گیری قرارگاه صیانت از سومین حرم با هدف کمک به شهرداری اشاره کرد و گفت: ذیل این قرارگاه، قرارگاه محرومیت‌زدایی احمد بن موسی(ع) در شیراز برای کمک به رفع محرومیت‌زدایی تشکیل شد.
سردار بوعلی خاطرنشان کرد: با تشکیل این قرارگاه در سطح استان، اقداماتی همچون معابر و روستاها که فاقد آسفالت بودند، بهسازی شدند‌ و تلاش خواهیم کرد که سال آینده هیچ روستای بدون معابر آسفالت در شیراز نداشته باشیم.
سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس در پایان با اهدای لوحی از زحمات بی‌شائبه و جهادی شهردار کلان‌شهر شیراز به مناسبت روز شهردار تشکر و ضمن تأکید به شهرداران مناطق یازده‌گانه برای خدمت و امیدآفرینی در بین مردم شیراز از آنها تقدیر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی