[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۴
  • دوره جدید

مردم مصمم‌تر به میدان آمدند، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با اشاره به اوج‌گیری جنایت‌های رژیم صهیونیستی گفت: امروز جهان بیش از هر زمان دیگری به عمق پلیدی این رژیم جعلی پی برده است. به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز افزود: شاید بتوان گفت که تا قبل از این وحشی‌گری‌های این رژیم سفاک، تعداد محدودتری از مردم دنیا از این میزان پلیدی اطلاع داشتند و شاید خود ما هم تا این میزان نسبت به پلید و جنایتکار بودن این رژیم واقف نبودیم، اما حوادث و جنایت‌های اخیر همه چیز را آشکار کرد.
وی ادامه داد: به جرئت می‌توان گفت که حوادثی که طی 6 ماه گذشته به ویژه در غزه اتفاق افتاده، در طول تاریخ بی‌سابقه است و شاید بتوان گفت مشابه آن فقط در دوران جنگ‌های صلیبی و چنگیز اتفاق افتاده است.
نماینده عالی دولت در فارس اظهار کرد: این حوادث تکرار تاریخ است اما وقتی این سختی‌ها به اوج برسد، خداوند وعده داده که به دنبال این سختی‌هایی که مردم تحمل می‌کنند، روزها و ماه‌های آتی ایام پایانی عمر رژیم صهیونیستی خواهد بود.
ایمانیه، ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم شیراز در راهپیمایی روز قدس افزود: شاهد حضوری بسیار پرشکوه تر از سال‌های گذشته هستیم و می‌بینیم که مردم مصمم‌تر از سال‌های قبل به صحنه آمده‌اند که این حضور بیانگر اوج شناخت و معرفت این مردم است که هر زمان که احساس می‌کنند حضورشان لازم است و می‌تواند به جریان‌سازی یک حرکت ضد ظلم جهانی کمک کند، با سلایق مختلف در صحنه حاضر می‌شوند.
وی گفت: حتی برخی مشکلات از جمله مسائل معیشتی هم مانع حضور آنها نمی‌شود و آنها این مسائل را کنار می‌گذارند و غیرتمندانه به میدان می‌آیند و این حضور وظیفه ما مدیران را نیز سنگین‌تر می‌کند و ما خود را مدیون این مردم می‌دانیم و موظفیم به این مردم شریف خدمت کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی