[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۲
  • دوره جدید

مردم غزه تنها نیستند، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس:
مردم غزه تنها نیستند

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، حفظ وحدت را عاملی برای خنثی شدن توطئه دشمنان دانست و بر ضرورت تبعیت از دستورات رهبری تأکید کرد.
علیرضا پاک‌فطرت در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز، در گفت‌وگو با ایسنا، پیام حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین دانست و گفت: امروز همه اقشار مختلف مردم آمدند تا بگویند مردم غزه تنها نیستند و با ظلم استکبار جهانی مخالف هستند.
وی با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل ظالم‌ترین دولت‌ها و جنایتکاران عالم هستند، افزود: هدف نهایی حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس محکوم کردن جنایات صهیونیست‌ها و وادار کردن آنان برای دست برداشتن از شرارت‌هاست. پاک‌فطرت در پاسخ به اینکه راهکار مقابله با صهیونیزم بین‌الملل چیست، گفت: وحدت مسلمانان باعث می‌شود که آمریکا و اسرائیل نتوانند از موقعیت‌های مختلف سوءاستفاده کنند که البته این وحدت در ایران اسلامی بیشتر است. نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر وحدت نداشته باشیم، دشمنان پررو شده و گمان می‌کنند ایران ضعیف شده است و می‌توانند دست به شرارت بزنند؛ لذا برای اینکه کسی جرئت نکند به آب و خاک ما نظر سوء داشته باشد، باید وحدت را حفظ کرده و همه گرد رهبری بوده و تابع دستورات ایشان باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی