[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

شهردار صدرا: شورای شهر صدرا کاردان و متخصص است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری شهرداری صدرا، به مناسبت نهم اردیبهشت گرامی‌داشت روز ملی شوراها با حضور شهردار و معاونان وی از اعضای شورای اسلامی شهر صدرا تجلیل شد.
در این مراسم مهندس عباس ملک‌زاده شهردار صدرا با اشاره به اینکه شورای صدرا یک شورای کاردان و متخصص است گفت: وقتی اعضای شورا هرکدام در یک زمینه تخصص و نسبت به مشکلات و مسائل شهر آگاهی کامل داشته باشند، می‌توانند مشکلات را به‌خوبی رصد کرده و برای رفع آنها راهکار ارائه دهند و ما این موضوع را در شورای شهر صدرا به‌خوبی مشاهده می‌کنیم و کارنامه عزیزان شورای پنجم خود نشان‌دهنده تخصص و تعهد آنها است، به‌طوری‌که با کمک اعضا شورا بسیاری از مشکلات شهر صدرا با پیگیری‌های مداوم این عزیزان برطرف شده و یا به‌زودی رفع خواهد شد.
وی افزود: من امید زیادی دارم که با کمک و تلاش اعضای شورا می‌توانیم شهری در شأن مردم فهیم صدرا بسازیم و ذهنیت منفی که از گذشته در خصوص مسئولان شهرداری و شورا ذهن مردم نقش بسته بود را با انجام کارهای مثبت و رفع مشکلات آنها پاک‌کنیم.
ملک‌زاده شهردار صدرا خاطرنشان کرد: در سال گذشته باوجود مشکلات فراوان بودجه شهرداری به میزان 112‌درصد جذب شد که این نشان‌دهنده تلاش شهرداری است. همچنین در بحث عمرانی 40‌میلیارد تومان کار عمرانی انجام شد که بی‌سابقه است. ارتقای درجه شهرداری صدرا از درجه ‌دو به درجه هشت نیز یکی دیگر از دستاوردهای شهرداری در سال گذشته بود که اعتبار ما را بالا برد و در بحث فرهنگی هم توانستیم با انجام برنامه‌های فرهنگی و ارائه‌های طرح‌های نوین عنوان شهر خلاق کتاب ایران را به دست آوریم تا نام صدرا در تمام محافل فرهنگی و رسانه‌ها شنیده شود و امسال هم با کمک و راهنمایی‌های شورای محترم تلاش خواهیم کرد شهری زیبا، آباد و بدون مشکل برای مردم شریف صدرا بسازیم.
خسرو رزمجویی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا ضمن تشکر از شهردار و معاونان وی گفت: ما هم امیدواریم و تلاش خواهیم کرد در سال جدید با توان بیشتر و تعامل بین شهرداری و دیگر دستگاه‌ها در مسیر ایجاد رفاه برای شهروندان قدم‌های بیشتری برداریم.
وی افزود: شهر صدرا، مجموعه‌ای از حاشیه‌ها و حادثه‌ها است که برخی افراد برای منفعت خود حاشیه‌هایی ایجاد می‌کنند تا در کار مسئولان خلل ایجاد کنند و آنها را از خدمت صادقانه دلسرد کنند که این اتفاق هرگز نخواهد افتاد و ما نمی‌گذاریم حق مردم صدرا ضایع شود. البته هیچ انسانی بدون عیب و نقص نیست و ما هم ممکن است در کارمان گاهی اوقات غفلت کنیم که با تذکر و انتقاد سازنده آن ‌هم اصلاح خواهد شد. اما انتقادی که تنها برای تخریب افراد باشد یقیناً راه به‌جایی نخواهد داشت و مردم به‌خوبی درک می‌کنند چه کسی دلسوز آن‌ها است.
مهندس حمیدرضا صادقی، نائب رئیس شورای اسلامی صدرا گفت: اعضای شورای پنجم صدرا از روز نخست عهد بسته‌اند که تنها در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند و برای رفع آنها تمام تلاش خود را انجام دهند که انصافاً تاکنون همین‌گونه بوده است و تمامی اعضا همواره پیگیر رفع مشکلات شهر بوده‌اند که نتایج بسیاری از آنها در آینده‌ای نزدیک مشخص خواهد شد.
صادقی خاطرنشان کرد: اخیراً برخی معاونان شهرداری صدرا تغییر کرده‌اند و افراد متخصصی که خود توانایی اداره یک شهر رادارند در مجموعه شهرداری حضور دارند و ما امیدواریم با تلاش این عزیزان رضایت‌مندی شهروندان از خدمات شهرداری بیش از گذشته خواهد شد، همچنین شورای اسلامی شهر صدرا همواره در خدمت مردم است و درب شورا به روی مردم باز است و همواره پیگیر مشکلات شهروندان هستیم و انتظار داریم شهردار و دیگر معاونان و مدیران هم برای مردم بیش از گذشته وقت بگذارند و نسبت به رفع مشکلات آنها تلاش مضاعفی کنند.
شهرام ملک‌زاده عضو شورای اسلامی صدرا و رئیس کمیسیون فرهنگی این شورا بیان کرد: شورای صدرا تاکنون تلاش کرده در کار شهرداری خللی ایجاد نکند و همواره پشتیبان و راهنمای مجموعه شهرداری بوده است اما برخی افراد خارج از مجموعه با ایجاد حاشیه برای کارکنان شهرداری قصد تخریب مسئولان شهرداری رادارند تا از این طریق درروند پیشبرد کارها وقفه ایجاد کنند که با مدیریت خوب مهندس ملک‌زاده خوشبختانه تاکنون این حاشیه‌سازی‌ها تأثیری بر روند رو به رشد فعالیت‌های شهرداری نداشته است و همواره مشکلات در نطفه شناسایی و رفع شده است و ما هم تلاش خواهیم کرد با برگزاری جلسات با مسئولان شهرستان و استان و پیگیری خواسته‌های مردم و کاستی‌های صدرا برای رفع آن‌ها تلاش کنیم که تاکنون در خصوص راه‌های دسترسی که از مهم‌ترین نیازهای شهر صدرا هست به نتایج خوبی دست‌یافته‌ایم به‌طوری‌که اکنون محور صدرا به دوکوهک در حال اجرا است و تا یک ماه آینده نیز عملیات اجرایی محور صدرا به باجگاه نیز شروع خواهد شد و با ایجاد این راه‌ها صدرا از بن‌بست خارج خواهد شد و تمایل به سرمایه‌گذاری در این شهر بیشتر خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی