[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

قاچاقچیان مواد مخدر در فارس زمین‌گیر شدند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند بزرگ مواد مخدر و کشف 204‌کیلو و 380‌گرم مواد مخدر در شهرستان‌های داراب و لارستان خبر داد.
سردار«احمد علی گودرزی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: مأموران انتظامی  شهرستان داراب در تعاقب اقدامات تخصصی، از فعالیت یک باند بزرگ برای جا به جایی موادمخدر با استفاده از خودروهای کوهستانی در محورهای فرعی شهرستان با خبر شدند.
وی افزود: پس از چند هفته اقدامات اطلاعاتی، شب گذشته مأموران انتظامی  محل تردد خودروی متعلق به این باند را شناسایی کردند که راننده خودرو به محض مشاهده مأموران بدون توجه به ایست پلیس، به سرعت خود ادامه داد و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، با توجه به تاریکی هوا و کوهستانی بودن منطقه با به جا گذاشتن خودرو از محل متواری شد. 
این مقام انتظامی  خاطر‌نشان کرد: مأموران موفق شدند در بازرسی از آن خودرو، 164‌کیلو و 380گرم تریاک کشف کنند.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در عملیاتی دیگر مأموران انتظامی ‌شهرستان لارستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور‌های مواصلاتی، به یک دستگاه وانت آریسان مشکوک شدند.
وی تصریح کرد: بلافاصله مأموران انتظامی ‌وارد عمل شدند و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو را متوقف و راننده را دستگیر کردند. 
 سردار گودرزی عنوان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو قاچاقچیان، میزان 40‌کیلو گرم تریاک کشف و یک دستگاه وانت نیسان که اسکورت محموله بود نیز توقیف کردند.
 فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری قاچاقچیان کماکان ادامه دارد بیان کرد: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر با جدیت از سوی پلیس فارس دنبال می‌شود و شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر با مرکز فوریت‌های پلیسی110 تماس بگیرند و موضوع را به پلیس اطلاع‌رسانی کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی