[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

پیام تبریک شهردار شهر «پچ» به مناسبت روز شیراز ، روزنامه شیراز نوین

شهردار شهر خواهرخوانده پچ (مجارستان) با ارسال پیامی به شهردار شیراز، 15‌اردیبهشت‌ماه روز شیراز را تبریک گفت. در متن پیام دکتر ژولت پاوا خطاب به شهردار و شهروندان شیراز آمده است:
«بسیار مفتخرم به مناسبت روز شیراز به شما سلام و عرض تبریک داشته باشم.
شیراز دو سال است که خواهرخوانده پچ شده است و ما روابط خود را در سال 2016 آغاز کردیم. در دو سال گذشته پروژه‌های مشترک خوب و بنیادینی را به اتفاق انجام داده‌ایم که از میان تمام آنها، پروژه مورد علاقه‌ام، چاپ کتاب 50‌غزل حافظ شیرازی به زبان فارسی و مجاری است. این کتاب طی هفته‌های آینده در نمایشگاه کتاب بوداپست رسماً رونمایی خواهد شد. باعث افتخار ما است و بسیار مشتاقیم که این رابطه را ادامه دهیم و مجدداً مایلم برایتان آرزوی بهترین‌ها را در روز شیراز داشته باشم. روز شیراز مبارک»
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، این تبریک و تبریک‌هایی که به مناسبت عید نوروز و انتصاب شهردار شیراز از سوی شهرهای خواهرخوانده، مجامع بین‌المللی همچون اتحادیه شهرهای تاریخی جهان و سازمان بین‌المللی کلانشهرهای جهان (متروپلیس) نشان از این دارد که امروز شیراز به‌عنوان یک شهر شناخته شده در سطح دنیا تبدیل شده و دیپلماسی فعال شهر شیراز امروز با ظرفیت‌سازی‌های انجام‌شده به نتیجه رسیده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی