[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۳۶
  • دوره جدید

«گالیله» با ۳ اجرا ۳۰۰میلیون فروخت، روزنامه شیراز نوین

آمار فروش نمایش‌های‌ مجموعه تئاترشهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۳ اعلام شد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، نمایش «گالیله» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور که از ۲۹ فروردین در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ مخاطب و قیمت بلیت۳۰۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده است، با مجموع ۳ اجرا و میزبانی از ۱ هزار و ۳۸۲ مخاطب (با احتساب بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) توانست به فروشی معادل ۳۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دست پیدا کند.
نمایش «روال عادی» به کارگردانی کیارش رُست که اجرای خود را از ۳۰ فروردین در تالار چهارسو، با ظرفیت۱۳۲ نفر و قیمت بلیت۱۸۰ هزار تومان آغاز کرده است، با مجموع ۲ اجرا و میزبانی از ۲۱۴ مخاطب توانست به فروشی معادل ۲۷ میلیون و ۶۴۸ هزار تومان برسد.
نمایش «توقف اتانازی» به کارگردانی محمدرضا عطایی‌فر که اجرای خود را از ۲۳ فروردین در تالار چهارسو با ظرفیت۱۳۲ نفر و قیمت بلیت۱۸۰ هزار تومان آغاز کرده است، با مجموع ۸ اجرا و میزبانی از ۶۹۵ مخاطب توانست به فروشی معادل ۹۵ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان دست پیدا کند.
نمایش «آن بُرد» به کارگردانی مهدی زندیه و آیدین تمبرچی نیز که اجرای خود را از ۲۳ فروردین در تالار قشقایی ساعت ۱۸ با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت۱۷۰ هزار تومان آغاز کرده است، با ۱۰ اجرا و میزبانی از ۸۷۷ مخاطب، فروشی معادل ۱۳۳ میلیون و۷۵۶ هزار تومان داشته است.
نمایش «پس از» به کارگردانی مرتضی کوهی نیز که اجرای خود را از ۲۳ فروردین در تالار قشقایی، با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت۱۴۰ هزار تومان آغاز کرده است، با ۸ اجرا و میزبانی از ۶۸۱ مخاطب به فروشی معادل ۷۵ میلیون و ۴۸۸ هزار تومان دست پیدا کند.
نمایش «آبی گونه» به کارگردانی کاوه مهدوی که از ۲۳ فروردین در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت۱۵۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده است،‌ با مجموع ۸ اجرا و میزبانی از ۲۶۹ مخاطب به فروشی معادل ۲۸ میلیون و ۱۲۵ هزار تومان دست پیدا کند.
نمایش «کان لم یکن» به کارگردانی سید علی موسویان که از ۲۶ فروردین در تالار سایه با ظرفیت صندلی۷۲ نفر و قیمت بلیت۱۵۰ هزارتومان روی صحنه رفته است، تا روز جمعه ۳۱ فروردین با ۶ اجرا، ۱۰۳ مخاطب جذب کرده و به فروشی معادل ۸ میلیون و۱۶۰ هزار تومان دست یافته است.
در تماشاخانه سنگلج، نمایش «مجلس بلبشو جور کردن» به کارگردانی فرشید قلی‌پور که از ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۲به صحنه رفته است، بیست و پنجمین اجرای خود را پشت سر گذاشت و در مجموع، میزبان ۱ هزار و ۴۷۳ تماشاگر بوده است. این نمایش با احتساب بلیت‌های تمام بها، نیم بها، میهمان و تخفیف دار با بلیت ۸۰ هزار تومانی و ظرفیت سالن۲۳۶ نفری،  مبلغ  ۵۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته است.
همچنین نمایش «شاماران» به کارگردانی ساسان شکوریان نیز که اجرای خود را از ۲۲ فروردین ‌ماه ۱۴۰۳ آغاز کرده است، با ۹ اجرا توانسته است ۲۶۶ تماشاگر را به تماشاخانه سنگلج جلب کند. این نمایش با احتساب بلیت‌های تمام بها، نیم بها، میهمان و تخفیف دار با بلیت ۸۰ هزار تومانی و ظرفیت سالن۲۳۶ نفری، توانسته مبلغ  ۸ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان بفروشد.
در تالار هنر، نمایش«هوش پشه‌ای» به کارگردانی سامان کرمی که از ۳ اسفندماه ۱۴۰۲ با ظرفیت ۲۴۴ نفری به صحنه رفته است؛ با ۳۶ اجرا و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان، توانست ۲ هزار و ۲۳۶ تماشاگر را جلب کند و با فروش ۱۷۸ میلیون و ۳۰۴ هزار تومان به اجرای خود پایان دهد.  
همچنین نمایش «آکادمی پرندگان» به کارگردانی حسین مزینانی که از ۲۲ فروردین‌ ماه ۱۴۰۳در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۴ نفری به صحنه رفته است، با ۹ اجرا و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان، توانسته ۴۱۸ تماشاگر را جلب کند و به فروش ۳۱ میلیون و ۳۳۹ هزار تومان دست پیدا کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی