[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

کی‌روش: برای قهرمانی نیاز به شخصیت دارید ، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از مشخص شدن حریفان تیم کشورمان در جام ملت‌های‌2019 آسیا در سخنانی گفت: «شما می‌توانید با استعداد ذاتی خود بازی‌ها را ببرید، اما برای قهرمانی نیاز به شخصیت دارید». مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های 2019 آسیا، جمعه شب در شهر «دبی» برگزار شد و تیم ملی فوتبال ایران در گروه چهارم با عراق، یمن و ویتنام هم‌گروه شد.
«کارلوس کی‌روش» در واکنش به قرعه‌کشی انجام شده عنوان کرد: مسأله اصلی قرعه‌کشی نیست و مسأله اصلی خوب آماده شدن یا خوب آماده نشدن است. وی گفت: ایران برای چهار‌سال بهترین تیم آسیا در رده‌بندی فیفا است و بازیکنان تیم ملی، استعداد و شخصیت کافی برای به چالش کشیدن یک فرصت عالی و رسیدن به عنوان در جام ملت‌های آسیا را دارند.
سرمربی پرتغالی تیم‌ملی فوتبال ایران ادامه داد: یک‌بار دیگر می‌خواهم نظر خاضعانه‌ام را بیان کنم که قرعه‌کشی سؤال اصلی نیست. خوب آماده شدن یا خوب آماده نشدن، مسأله اصلی است. هفدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، دی‌ماه سال جاری به میزبانی امارات برگزار می‌شود.
برای نخستین بار در طول تاریخ، 24‌تیم در این رقابت‌ها حضور دارند و در 6‌گروه به مصاف هم می‌روند.
تیم ملی فوتبال ایران تاکنون 3‌مرتبه در سال‌های 1968، 1972 و 1976 میلادی موفق به کسب عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی