[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۳۶
  • دوره جدید

تحول در زیرساخت‌های بوستان کوهستانی دراک، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز در کوهپیمایی خانواده بزرگ شهرداری در بوستان کوهستانی دراک با اشاره به تحولات این بوستان در ۱۲ سال گذشته گفت: با تدبیر مدیریت شهری، زیرساخت‌های گردشگری این نقطه تقویت می‌شود‌. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در کوهپیمایی خانواده بزرگ شهرداری شیراز در بوستان کوهستانی دراک که با همت اداره رفاه کارکنان شهرداری برگزار شد، با بیان اینکه روز ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای را برای این کوهپیمایی بزرگ به فال نیک می‌گیریم، از حضور در اجتماع خانواده شهرداری شیراز ابراز خرسندی کرد‌.
وی افزود: امروز را روزی برای ورزش خانوادگی و سلامت جسم قرار دادیم تا ورزش و نشاط اجتماعی را در خانواده بزرگ شهرداری شیراز ترویج دهیم.
شهردار شیراز از تلاش دست‌اندرکاران برای ثبت روزی خاطره‌انگیز و به‌یادماندنی و تقدیر کرد.
اسدی گریزی نیز به تاریخچه ایجاد فضای تفریحی و امن بوستان کوهستانی دراک زد و یاد و نام همه کسانی را که در ۱۲ سال گذشته در بهبود فضای این بوستان نقش داشتند، گرامی داشت.
وی همچنین به تدبیر مدیریت شهری برای تحول این نقطه از کلان‌شهر در راستای تقویت زیرساخت‌های گردشگری اشاره و عنوان کرد: پروژه پارک آبی به‌صورت‌ شبانه‌روزی در حال فعالیت است و عملیات اجرایی پروژه آکواریوم نیز در حال انجام است. شهردار شیراز خبر احداث تله‌‌کابین را نیز به خانواده بزرگ شهرداری این کلان‌شهر داد.
این مقام ارشد مدیریت شهری به اقدامات شهرداری شیراز به‌ویژه نوروز با توجه به حجم بالای گردش‌پذیری این کلان‌شهر و برنامه‌های پیش‌ رو از همراهی خانواده بزرگ شهرداری با مدیریت شهری و رقم خوردن اتفاقات خوب تقدیر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی