[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

ترور مسلحانه ۲‌بسیجی در خوزستان، روزنامه شیراز نوین

سردار حیدر عباس‌زاده، رئیس پلیس استان خوزستان در خصوص جزئیات پرونده گفت: در‌پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی‌110 مبنی بر وقوع دو فقره قتل در یکی ازحوزه‌های بسیج شهرستان باوی، ضمن اعلام تدابیر عملیاتی و تشکیل تیم‌های مجرب از کارآگاهان پلیس، دستورات ویژه نیز ابلاغ شد.
این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: مأموران انتظامی با انجام تحقیقات تخصصی و اطلاعاتی در کمتراز 10‌ساعت فرد قاتل به هویت شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.
عباس‌زاده با بیان اینکه قاتل دستگیر شده در تحقیقات پلیس ضمن اعتراف به قتل، انگیزه‌اش را اقدامات تروریستی عنوان کرد افزود: ازمخفیگاه قاتل، آلات قتاله و یک قبضه اسلحه کلاش در این رابطه کشف و ضبط شد.
شب گذشته قاتل ابتدا یک نفر را با چاقو زخمی‌کرده و سپس دو‌نفر دیگر در آن محل را با چاقو مورد حمله قرار می‌دهد که یک نفر به نام حسن کارونی در دم فوت و بشیر حمیدی در مسیر بیمارستان به علت شدت جراحات وارده، فوت می‌کند.
شیبان شهری در شهرستان باوی است و حدود ۲۰‌کیلومتر با شهرستان اهواز فاصله دارد. حریم شهر شیبان از جنوب به محدوده قانونی شهر اهواز و از شمال به حریم شهر ویس از شرق روستای ثدین و از غرب به رودخانه کارون متصل است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی