[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

حافظ ۲ - پیام صفر حافظ، فاتح لیگ برتر جوانان شیراز، روزنامه شیراز نوین

گروه ورزش: مسابقات فوتبال لیگ برتر جوانان باشگاه‌های شیراز بالاخره به پایان رسید و تیمی که در تمامی هفته‌ها صدرنشین مسابقات بود، با پیروزی در آخرین بازی خود عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد.
ظهر پنجشنبه در ورزشگاه دستغیب شیراز، حافظ صدرنشین میزبان پیام رده هفتمی بود و در نیمه اول با یک گل از حریف خود پیش افتاد. در نیمه دوم استرس زیادی بر بازی این تیم حکمفرما بود و هر لحظه ممکن بود با خوردن گل تساوی مقام قهرمانی از دست این تیم خارج شود اما پیام هم نتوانست فشار زیادی به خط دفاعی صدرنشین وارد کند و بالاخره اعلام یک ضربه پنالتی در دقیقه 88 باعث شد تا حافظ در آستانه قطعی کردن قهرمانی خود قرار بگیرد. پنالتی تبدیل به گل شد و با سوت پایان این دیدار و در حالی که هنوز قهرمانی این تیم رسماً اعلام نشده بود، جشن قهرمانی توسط جوانان شایسته این تیم سبزپوش برپا شد.
در بازی دوم روز پنجشنبه تیم‌های دوم و سوم جدول یعنی پژمان پارسه و طلائیه به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی در حالی آغاز شد که پژمان پارسه برای کسب عنوان قهرمانی نیاز به برتری با اختلاف هشت گل در این دیدار داشت. آنهم در مصاف با بهترین خط دفاعی لیگ. 
بنابراین حافظ باید تا پایان این بازی برای رسمی شدن قهرمانی‌اش صبر می‌کرد. اما این تیم طلائیه بود که در همان اولین دقیقه و در اولین حمله روی دروازه حریف، توسط محمد بهزادی (آقای گل مسابقات) به گل رسید تا امیدهایش برای کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات زنده شود. اما در ادامه پژمان پارسه در نیمه دوم دوبار دروازه حریف خود را باز کرد و توانست با حفظ این نتیجه، رتبه دومی خود را هم حفظ کند و به مقام نایب قهرمانی مسابقات برسد.
 این درحالی بود که در اکثر هفته‌های نیم فصل دوم این تیم طلائیه بود که رتبه دوم جدول را در اختیار داشت اما در دو سه هفته پایانی این رتبه را به پژمان پارسه واگذار کرد.
در پایان این رقابت‌ها تیم‌های فولاد و خلیج فارس به مسابقات دسته اول سقوط کردند. خلیج فارس تیمی بود که در دو فصل گذشته عنوان قهرمانی رقابت‌ها را به دست آورده بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی