[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

جملات غافلگیرکننده سرالکس پس از خروج از کما! ، روزنامه شیراز نوین

اسطوره فوتبال بریتانیا و باشگاه منچستریونایتد در بدو خروج خود از حالت کما، جملاتی بیان کرد که غافلگیری اطرافیان او به خصوص فرزند بزرگش را در پی داشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، دوشنبه شب، بسیاری از فوتبال‌دوستان دنیا به خصوص بریتانیایی‌ها خبر خوشی شنیدند که حکایت از خروج سرالکس فرگوسن از حالت کما بعد از عمل جراحی صورت گرفته روی او به دلیل خونریزی مغزی داشت. فرگی 76ساله دو روز بعد از عمل جراحی از حالت کما خارج شد و در اولین مکالمات خود با اعضای خانواده‌اش، جملاتی بیان کرد که آنها و مخصوصاً‌ پسر بزرگش دارن که سرمربی تیم دانکستر داورز در لیگ دسته اول فوتبال انگلیس را برعهده دارد، غافلگیر کرد.
فرگوسن در اولین صحبت‌های خود با خانواده‌اش پرسید: «دانکستر چه نتیجه‌ای گرفت؟»
فرگوسن ساعاتی پیش از بازی دانکستر مقابل ویگان در آخرین بازی فصل لیگ دسته اول فوتبال انگلیس، به بیمارستان انتقال داده شد و آن بازی را با نتیجه یک بر صفر باخت. سرمربی سابق منچستریونایتد سپس با جمله دیگری که البته بعد مشخص شد شوخی بوده است گفت می‌‌خواهد به کیف سفر کند تا بازی کریستیانو رونالدو را در جدال میان رئال مادرید و لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا تماشا کند. او گفت: اوه، فینال جام حذفی که هیچ اما درباره کیف چطور؟
یکی از نزدیکان فرگوسن در این‌باره گفت: سرالکس واقعی همین است. او نمی‌تواند دست از صحبت کردن درباره فوتبال بکشد. قطعاً او دوست دارد روز 26می به کیف سفر کند تا بازیکن سابقش را در بازی رئال مادرید مقابل لیورپول ببیند. رونالدو به سرالکس مانند پدر نگاه می‌کند، اما سرالکس باید زمان زیادی به استراحت بپردازد و باید دستورالعمل‌‌های مشاورش را مو به مو اجرا کند تا زودتر بهبودی‌اش را پیدا کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی