[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۳۶
  • دوره جدید

فرایند صدور گواهی پایان کار ساختمان تسریع شد، روزنامه شیراز نوین

مرتضی امینی‌فر گفت: زمان فرایند صدور گواهی پایان کار ساختمان در شهرداری شیراز کاهش یافت. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مرتضی امینی‌فر مدیرکل کنترل و نظارت ساختمان شهرداری شیراز با اشاره به برنامه کاهش زمان فرایند صدور گواهی پایان کار ساختمان در شهرداری این کلان‌شهر افزود: در راستای تکریم، تسهیل و سرعت بخشیدن به امور مراجعان، از ابتدای سال جاری صدور گواهی پایان کار ساختمان در شهر شیراز با شتابی بیش از پیش انجام خواهد شد.
مدیرکل کنترل و نظارت ساختمان شهرداری شیراز توضیح داد: در گذشته پس از اتمام عملیات اجرایی پروژه و ارسال گزارش‌های مرحله‌ای ناظرین، ثبت پرونده و انتظار متقاضی به جهت تعیین زمان بازدید و پس از آن اصلاح و رفع مغایرت‌ها عملاً موجبات اتلاف زمان مراجعان را به همراه داشت که با تدابیر پیش‌بینی شده، اولویت‌بخشی و تسهیلگری به درخواست‌های صدور گواهی پایان کار رجوع شده به این حوزه تسریع شد. 
وی عنوان کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۳ هم‌زمان با اجرای ساختمان، کنترل و ارزیابی مرحله‌ای، توسط ناظر عالیه معماری که از سوی معاونت شهرسازی و معماری در محل پروژه حاضر می‌باشد، انجام و مغایرت‌های نقشه به‌موازات عملیات اجرایی کنترل و ارزیابی شده و رفع نقص و اصلاح می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی