[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۴
  • دوره جدید

مدیریت پسماند؛ قهرمان فوتسال بسیج شهرداری شیراز شد، روزنامه شیراز نوین

آیین اختتامیه مسابقات فوتسال بسیج شهرداری شیراز در سالن ورزشی پهلوانان نصیری برگزار و تیم‌های مدیریت پسماند، معاونت محیط‌زیست و خدمات‌شهری و ماشین‌آلات شهرداری شیراز به ترتیب اول تا سوم شدند و جام اخلاق هم به تیم بسیج شهرداری شیراز تعلق گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، آیین اختتامیه مسابقات فوتسال بسیج شهرداری شیراز در سالن پهلوانان نصیری شیراز برگزار و درنهایت تیم‌های مدیریت پسماند، معاونت محیط‌زیست و خدمات‌شهری و ماشین‌آلات شهرداری شیراز به ترتیب اول تا سوم شدند و جام اخلاق هم به تیم بسیج شهرداری شیراز تعلق گرفت.
قائم‌مقام شهردار و فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز، در این آیین با اشاره به اینکه این مسابقات با حضور ۲۰ تیم از ۲۰ پایگاه بسیج شهدای شهرداری شیراز طی ۵۰ روز برگزار شد، اظهار کرد: حدود سه هزار بسیجی شهرداری شیراز هم‌زمان با فعالیت‌های خدمت‌رسانی، فعالیت‌های ورزشی را انجام می‌دهند.
آرش فرج‌زاده گفت: حفظ روحیه ورزشی جزو برنامه‌های پیش‌روی بسیجیان شهرداری است و امروز هم با حضور مسئولین رده‌بالای حوزه بسیج و سپاه این مسابقات به پایان رسید و امسال هم به‌صورت ادواری در چارچوب مسابقه دیگر ورزشی برگزار خواهیم کرد.
وی گفت: در حوزه بسیج برادران و خواهران جدا از آمادگی جسمانی موضوع ورزش برای افزایش روحیه و انسجام‌بخشی مورد توجه قرار می‌گیرد و این مسابقات از بهمن‌ماه آغاز شد و با توجه به اینکه مسابقات به نوروز برخورد کرد و به خاطر خدمت‌رسانی دوستان شهرداری در ایام نوروز، مسابقات پایانی در این روز برگزار شد.
وی گفت: تیم‌های بسیج شهرداری هم  خدمت به مردم و هم با ورزش روحیه خود را به‌خوبی حفظ می‌کنند.
فرج‌زاده ضمن تقدیر از بسیج استان، هیئت فوتبال شیراز، کمیته فوتسال و کمیته داوران هیئت فوتبال شهرستان شیراز، گفت: این مسابقات با تلاش دوستان با صحت و سلامت برگزار شد.
جانشین فرمانده سپاه فجر فارس در قرارگاه محرمیت‌زدایی نیز گفت: این دوره از مسابقات فوتسال با ابتکار حوزه بسیج مقاومت شهدای شهرداری شیراز، از بهمن تا ماه مبارک رمضان اجرا شد با توجه به فعالیت‌های خدمت‌رسانی در نوروز، مسابقات نهایی به مناسبت هفته شیراز اجرا شد.
مجید علی‌پور گفت: کارهای این‌چنینی قابل‌تقدیر است و باعث روحیه شورونشاط و ایجاد فضای فرهنگی می‌شود و پیش‌از این هم با همکاری قرارگاه حضرت احمد‌بن موسی(ع) مسابقات بین محلات برگزار شد.
وی با تصریح بر تعامل بین حوزه بسیج مقاومت شهدای شهرداری و قرارگاه محرومیت‌زدایی حضرت احمد‌بن موسی(ع) افزود: باید از ظرفیت‌های مختلف استفاده شود تا روحیه نشاط‌آفرینی افزایش یابد.
بنابراین گزارش، این دوره از مسابقات با عنوان دومین دوره مسابقات فوتسال بسیج شهرداری شیراز با حضور ۲۰ تیم از پایگاه‌های مقاومت بسیج سازمان‌ها، معاونت‌ها و مناطق شهرداری شیراز برگزار شد. این مسابقات در چهار گروه ۵ تیمی برگزار شد و درنهایت ۴ تیم مدیریت پسماند، معاونت محیط‌زیست و خدمات شهری، بسیج شهرداری و ادارات کل ماشین‌آلات شهرداری شیراز جزو ۴ تیم نهایی بودند که درنهایت تیم مدیریت پسماند، معاونت محیط‌زیست و خدمات‌شهری و تیم ماشین‌آلات شهرداری شیراز به ترتیب اول تا سوم شدند و جام اخلاق هم به تیم بسیج شهرداری شیراز تعلق گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی