[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
از یک طرف، امروز واقعیت می تواند بسیار مرموزانه با تخیل درآمیزد و تشخیص این دو را مشکل نماید. از طرف دیگر، حرکت ماه به سوی صورت فلکی آتشین قوس روحتان را زنده می‌کند و باعث می شود به چیزهای بزرگ فکر کنید. انرژی‌تان غیر قابل کنترل است، حتی اگر متوجه نباشید این انرژی شما را به کجا خواهد برد. اکنون زمان آن است که صبر پیشه کنید و فقط کورکورانه رو به جلو حرکت نکنید.
اردیبهشت
افق گسترده پیش رویتان ممکن است کمی دلهره‌آور به نظر برسد، زیرا تقریباً غیرممکن است بفهمید کدام فرصت بهترین مسیر ممکن است. امروز برای راهنمایی مسیر می‌توانید به دوستانتان تکیه کنید. به حرف‌هایی که می زنند گوش کنید، حتی اگر مطمئن نیستید به درستی علایق شما را می فهمند. اگر به توصیه‌های سودمند دیگران گوش دهید، می توانید از تجربیات آنها بهره ببرید.
خرداد
امروز ممکن نیست با مانعی برخورد کنید، اما عاقلانه‌تر این است که کمی از سرعت خود بکاهید. مسائل عاطفی می توانند مشکل ایجاد کنند، حتی در روابط دوطرفه. ممکن است فکر کنید به دو نیمه تقسیم شده‌اید؛ قلبتان یک چیز می گوید، درحالی که شرایط اطراف از شما می‌خواهد طور دیگری رفتار کنید. فعلاً سعی نکنید این وضع دشوار را حل کنید.
تیر
حتی اگر اخیراً کمی مضطرب و نگران بوده‌اید، امروز ممکن است احساس کنید امواج آرامش‌بخش رضایت و خرسندی به ساحلتان روی آورده‌اند. تقریباً می‌توانید تصویر کامل را با وضوح بیشتری ببینید و راضی هستید هر کاری که با نقشه اصلی جور درمی‌آید انجام دهید. متأسفانه ممکن است دچار هیجان شوید و بیش از حدی که می‌توانید ارائه دهید، متعهد انجام کاری شوید.
مرداد
ممکن است سعی کنید مطمئن باقی بمانید، اما به این نتیجه می‌رسید که احساسات پیچیده‌ای وجود دارند که از خودتان پنهان می‌کرده‌اید. شاید اتفاق خاصی را از دوران کودکی‌تان به خاطر بیاورید یا کسی را که راز مهمی با شما در میان گذاشت. به هر حال، اکنون بیش از هر زمان دیگری ممکن است احساس کنید آسیب‌پذیر شده‌اید. احساساتی را که ناراحتتان می‌کنند کنار نزنید.
شهریور
امروز ممکن است فکر کنید کسی در ارتباطاتش با شما چیزی را دست‌کاری یا پنهان می‌کند و آن‌قدر دلیل می‌آورد تا شما کنار بکشید. اما برعکس، شما ممکن است این عقب‌نشینی خود را نوعی مهربانی به حساب آورید. اگر اکنون خودتان را از این موقعیت کنار نکشید، ممکن است کاری کنید یا چیزی بگویید که به دیگران زیان وارد کند. اما رفتار بد یک نفر نباید همه چیز را برای شما و دیگران خراب کند.
مهر
همان‌طور که روز به پیش می‌رود، دانستن اینکه چطور به شرایط اطرافتان واکنش نشان دهید سخت‌تر می‌شود. امروز ممکن است عقایدتان مورد پرسش قرار بگیرند، به ویژه اگر بخواهید برای توجیه کارهای فعلی‌تان از آنها استفاده کنید. به واقعیت‌ها بچسبید، اجازه ندهید تخیلتان بر تصمیم‌هایی که می‌گیرید تأثیر بگذارد. وقتی واقعیت را از تخیل جدا می‌کنید، تا جایی که امکان دارد منصف باشید.
آبان
از آن‌جا که ماه وارد صورت فلکی فیلسوفانه قوس می‌شود، تلاش شما هم برای یافتن حقیقت در اولویت قرار می‌گیرد. با این وجود آرزو می‌کنید می‌توانستید مشکلاتتان را فراموش کنید. حتی اگر درباره سفر معنوی خود بسیار جدی هستید، اکنون خندیدن بهترین درمان برای روح شماست. به جای اینکه در تاریکی‌ها به دنبال جواب باشید، زمان آن رسیده به رویاهایتان اجازه دهید به واقعیت تبدیل شوند.
آذر
پیوستن به یک منشأ عمیق‌تر الهام امروز می‌تواند کمی گمراه کننده به نظر برسد، زیرا تمایل دارید هر کاری که انجام می‌دهید چرخش مثبتی در آن ایجاد کنید. اما مسیر کنونی‌تان ممکن است شما را به زوایای پنهان احساساتتان هدایت کند و شرایط را از آنچه هست پیچیده‌تر نماید. به جای اینکه خودتان را از دیگران دور نگه دارید، سعی کنید احساساتتان را با دیگران در میان بگذارید.
دی
به جای اینکه امروز بر اساس اطلاعات واقعی تصمیم‌گیری کنید، ممکن است بهتر باشد کمی بیشتر به رویاهایتان توجه کنید تا به واقعیت‌ها. درست است که نادیده گرفتن و انکار حقایق ابلهانه به نظر می‌رسد، اما به سرعت می‌فهمید این حقایق تمام ماجرا را به شما نمی‌گویند. بر اساس احساساتتان عمل کنید و انرژی خود را بیهوده به خاطر قضاوت‌های دیگران تلف نکنید.
بهمن
ممکن است امروز متوجه یک اشتباه مالی شوید، اما باید بلافاصله توجه بیشتری به کنترل شرایط معطوف سازید. شاید قبلاً کاری انجام دادید که فکر می‌کردید درست است، اما بعد فهمیدید حساب و کتابتان درست از آب درنیامده است. اگر نمی‌دانید چه کار کنید و مطمئن نیستید قدم بعدی‌تان چه باشد، از دوستان و همکارانتان بخواهید به شما مشورت بدهند.
اسفند
احساس می‌‌کنید داخل مه غلیظ کشیده شده‌اید، اما دیگران هنوز شما را کسی می‌بینند که می‌داند چه می‌خواهد و چطور می‌خواهد به آن برسد. جریان‌های قوی عاطفی و احساسی شما را به جهت‌های مختلف می‌کشانند و جهت‌گیری مسیرتان را دشوار می‌کنند. اگر نمی‌توانید به خوبی ببینید اصلاً نگران نباشید، به قطب‌نمای معنوی‌تان اطمینان کنید و امیدوار باشید سالم به مقصد موردنظرتان خواهید رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی