[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

وقوع ۲ حادثه آتش‌سوزی و انفجار با ۴ مصدوم ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام کرد که وقوع ۲ حادثه آتش‌سوزی و انفجار در این کلان‌شهر منجر به مصدومیت ۴ نفر و به بار آمدن خسارت مالی شد.
هادی قانع یکشنبه ششم آذر به خبرنگاران گفت: ساعت ۵ دقیقه بامداد روز یکشنبه، وقوع انفجار و آتش‌سوزی در بلوار آیت‌الله ربانی شیراز به مرکز فرماندهی ۱۲۵ اعلام شد و امدادگرانی از ۲ ایستگاه به محل اعزام شدند.
او با یادآوری اینکه محل وقوع حادثه یک واحد صنفی پزندگی بود، گفت: بر اساس بررسی کارشناسی، علت وقوع حادثه نشت گاز از اتصالات بود که منجر به وقوع انفجار مهیب و آتش سوزی در این واحد صنفی ۲۰۰متری شده بود. قانع با اشاره به مصدومیت شدید سه کارگر این واحد صنفی، گفت: علاوه بر این انفجار موجب تخریب محل حادثه و دو مغازه، منزل مسکونی و دو خودروی سواری اطراف شده بود.
او با بیان اینکه مصدومان توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند، گفت: در این حادثه آتش‌نشانان به سرعت وارد عمل شده و آتش را که با سرعت در حال سرایت به اطراف بود، مهار کردند.
قانع همچنین گفت: ساعت ۴۸ دقیقه بامداد روز یکشنبه وقوع حادثه آتش‌سوزی در واحد مسکونی واقع در شیراز به مرکز فرماندهی ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله از سه ایستگاه آتش‌نشانان به محل اعزام شدند.
رئیس آتش نشانی شیراز افزود: این حادثه بر اثر گازگیری یک دستگاه پیک‌نیک با استفاده از یک کپسول ۱۱ کیلویی، به وقوع پیوسته بود که طی آن یک نفر مصدوم و توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.
قانع با اشاره به اینکه آتش‌نشانان قبل از سرایت حریق به طبقات دیگر و منازل مجاور این واحد مسکونی، آن را مهار کردند، بر لزوم توجه جدی به رعایت نکات ایمنی در استفاده از گاز، تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی