[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۲
  • دوره جدید

آسفالت بیش از ۵۰۰۰۰ مترمربع معابر در هفته سی‌وهفتم در شیراز، روزنامه شیراز نوین

آسفالت بیش از ۵۰۰۰۰ مترمربع معابر در هفته سی‌وهفتم در شیراز

اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز اعلام کرد: در طول هفته سی و هفتم، ۵۰هزار و ۳۶۸ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۷هزار و ۱۹۷ تُن آسفالت شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز اعلام کرد: میزان آسفالت انجام‌شده در طول هفته سی و هفتم ۵۰هزار و ۳۶۸ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۷هزار ۱۹۷ تُن بوده است.
بنا بر این گزارش، عملیات تراش و ترمیم پروژه بزرگ‌راه سرلشکر شهید استوار توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهری و لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷ و ۹ صورت گرفته است.
روکش آسفالت در معبر آسفالت قدیمی در فرعی‌های کوچه ۴۵ قصردشت در منطقه یک، فرعی‌های بلوار استقلال و فرعی‌های خیابان صنعتگر و فرعی‌های خیابان گلبرگ در منطقه ۴ و فرعی‌های کوچه ۵۳ بلوار سرداران شهید در منطقه ۱۱ و روکش آسفالت در معبر خاکی فرعی‌های بلوار بهشتی در منطقه یک و خیابان هنر ۳ و فرعی‌های خیابان سفیر امید شهرک آرین در منطقه ۱۰ و سایت میدان مرکزی از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی شهری انجام ‌شده است.
همچنین طی ۳۷ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، تاکنون یک‌میلیون و ۷۴۳هزار و ۹۸۳ مترمربع از معابر مناطق شیراز، میزان ۲۱۹هزار و ۳۵۳ تُن آسفالت انجام‌ گرفته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی