[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۲
  • دوره جدید

خسارتی به گندم‌ها بر اثر آب‌گرفتگی وارد نشده است ، روزنامه شیراز نوین

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خنج، ضمن تکذیب خبر خسارت به دوهزار تن گندم این شهرستان در اثر آب‌گرفتگی، گفت: از میزان ۱۳هزار و ۴۶۹ تن گندم خریداری شده در دو مرکز خرید شهرستان ۱۳هزار تن به سیلوهای استان فارس و سایر استان‌ها ارسال شده و میزان اندک باقی‌مانده در انبارهای سرپوشیده نگهداری و در حال حمل می‌باشد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خنج، علی علی‌پور تصریح کرد: طی خبری که به نقل از فرماندار شهرستان خنج، روز شنبه پانزدهم اردیبهشت‌ماه در بخش خبر ساعت 21 شبکه یک صدا و سیما پخش شده است، متأسفانه خبر انتقال گندم به سیلوهای ذخیره به دلیل اشتباه خبرنگار در تهیه خبر با عنوان آب‌گرفتگی و خسارت به گندم‌های شهرستان خنج منتشر شده است. این مقام مسئول افزود: از ابتدای سال جاری تا تاریخ شانزدهم اردیبهشت‌ماه میزان 6هزار و 769 تن گندم در مرکز خرید خنج خریداری شده که به مراکز خرید استان فارس و خراسان رضوی ارسال شده و میزان گندم باقی‌مانده این مرکز فقط 367 تن بوده که در انبار سرپوشیده نگهداری و در حال بارگیری می‌باشد. 
علی‌پور با بیان اینکه در پی بارش شدید باران و تگرک و جاری شدن سیلاب در شهرستان خنج، ستاد بحران این شهرستان در محل فرمانداری تشکیل جلسه داده بود، تصریح کرد: طی گزارشات به دست آمده، جاری شدن سیل موجب تلف شدن ۲۵ رأس دام شده است. همچنین بارش باران و تگرگ به جاده‌های بین مزارع، مزارع گندم و جو و باغ‌های مرکبات و نخیلات خساراتی وارد کرده که در این زمینه 3 گروه برای بررسی میزان خسارت‌ها به مناطق مختلف بخش‌های مرکزی، محمله و خنج اعزام 
شدند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی