[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۹
  • دوره جدید

رسانه و صنعت اشتغال‌آفرین‌اند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس، مدیرکل صدا و سیمای فارس به همراه معاونان ستادی از زیر ساخت‌های شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس بازدید کردند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس در حاشیه این بازدید گفت: در این بازدید چندساعته، زیرساخت‌ها و نرم افزارهای این شرکت جهت ارتباط و تعامل بیشتر با صدا و سیمای مرکز فارس مورد بررسی قرار گرفت.
فرهادی افزود: هرچند تعامل خوبی بین شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس و رسانه ملی در یک سال گذشته بوده، اما با توجه به نقش سایت نمایشگاهی فارس در معرفی ظرفیت‌های اقتصادی استان و کشور و پیشرفت شرکت‌های دانش بنیان با حضور و همراهی صدا و سیما به نحو مطلوب‌تری می‌توان دستاوردهای فنی و علمی محققان، تولیدکنندگان و صنعتگران کشور را اطلاع رسانی کرد. او با بیان اینکه نمایشگاه‌ها در دنیا پیشران اقتصاد هستند، ادامه داد: با معرفی آخرین دستاوردها، نوآوری‌های تکنولوژی و پیشرفت‌های دانش بنیان در حوزه‌های مختلف از طریق نمایشگاه‌ها و حمایت و پوشش صدا و سیما، بسترسازی لازم جهت حمایت از تولید ملی، فراهم کردن شرایط برای تجاری سازی، شکل گیری تولید انبوده و بازاریابی داخلی و خارجی محقق می‌شود. مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: در این بازدید مقرر شد رسانه ملی در حوزه‌های سیما، خبر و رادیو با پوشش مناسب از عناوین نمایشگاهی نقش آفرینی کند. فرهادی افزود: ارتباط‌های رادیویی با استقرار خبرنگار در طول نمایشگاه، ضبط مستندهای کوتاه و ارتباطات زنده تصویری و همچنین پوشش خبرهای نمایشگاه‌ها از موضوعات محوری این بازدید و گفت‌وگوی چندساعته بود. 
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی ضمن تقدیر و تشکر از رویکرد حرفه ای و تعامل گرایانه مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس، بیان کرد: قطعاً با رویکرد جدید و نگاه عمیق و تخصصی پهلوانیان نسبت به جایگاه و تأثیر نمایشگاه و رسانه در پویایی جامعه و اقتصاد کشور شاهد همکاری روزافزون طرفین جهت کمک به رشد و شکوفایی تولید و صنعت ملی خواهیم بود. در این بازدید مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز فارس ضمن بیان دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسی خود، آمادگی لازم جهت برنامه ریزی و اجرای توافقات و همکاری فی ما بین را اعلام کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی