[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۸
  • دوره جدید

پیش‌بینی برنامه‌های ویژه مدارس اتباع خارجی ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس اعلام کرد که این سازمان برای مدارس اتباع خارجی استان، برنامه‌های بلندمدتی دارد که آنها را اجرایی خواهد کرد.
مرتضی کریمی در مراسم یادبود شهدای دانش‌آموز پرافتخار فاطمیون با عنوان «از شیراز تا کابل» در دبستان بلوچی ناحیه ۳ شیراز گفت: ما همه ملت امام حسین(ع) هستیم و ملت امام حسین(ع)، ایرانی و افغان و سوری و..‌. نمی‌شناسد؛ چراکه همه در یک کشتی هستیم و آن کشتی نجات حسین(ع) است.
به گزارش ایسنا به نقل از آموزش و پرورش فارس، کریمی افزود: امروز همه ما فارغ از رنگ‌ها و نژادها در دینمان که دین اسلام و پیامبرمان که پیامبر رحمت(ص) است، در یک کشتی سوار شده‌ایم.
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس خطاب به دانش‌آموزان گفت: شما امروز در اینجا جمع شده‌اید که پیام ارزشمند و زیبای «نحن صامدون»  را صادر کنید؛ ما ایستاده‌ایم و مقاومت می‌کنیم.
کریمی ادامه داد: با افتخار اعلام می‌کنیم که سازمان دانش‌آموزی فارس در حوزه اتباع برنامه‌های بلندمدتی دارد که مهارت‌افزایی و برگزاری برنامه‌های تخصصی ویژه دانش‌آموزان اتباع را در دستور کار قرار می‌دهد.
او از ارائه خدمت رایگان به دانش‌آموزان افغان در باشگاه مهارت سازمان دانش‌آموزی فارس خبر داد و افزود: تمامی مدارسی که مدارس اتباع نام‌گذاری شده‌اند، در سال جاری به عنوان مدارس تمام تشکیلاتی ثبت خواهند شد و برنامه‌های ویژه‌ای برای آنان داریم.
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس با اشاره به نوشته‌های «جان پدر کجاستی» که دست برخی دانش‌آموزان در این اجتماع بود، گفت: داستان این پدر و دختر شهید و حملات تروریستی که منجر به جنایات متعدد در منطقه شده ‌است، یک افق نگار را برای همه ما ترسیم کرده است که ملت‌های آزادی خواه جهان باید در کنار هم قرار گرفته و برادری پیشه کنند تا توسعه اتفاق بیفتد.
کریمی ادامه داد: آمریکا و اسرائیل و انگلیس خبیث و جنایتکار هر کجا که ورود کردند و در هر کجای جهان که قدم‌های منحوس خود را گذاشتند، جنایت و جرم در آنجا بیداد کرد.
او اظهار کرد: حضور نامبارک و نامیمون آمریکا در افغانستان در شهرهای عزیز و کشور ارزشمند شما، میوه ناامنی را به ارمغان آورد؛ حضور آمریکا در عراق و سوریه و پایگاه‌های نظامی که ایجاد آنان، جز ناامنی برای منطقه چیزی نداشته است.
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر خروج آمریکا از منطقه، گفت: فرماندهان نظامی ما، اخراج آمریکا از منطقه را به عنوان یک نسخه درمانی در منطقه ترسیم کرده‌اند که هدف آن بازگشت آرامش به منطقه است.
کریمی افزود: امروز وجود ارزشمند ولایت مطلقه فقیه در جمهوری اسلامی درهای کشور را به روی آزادی‌خواهان و تمام مردم دنیا که از ظلم آمریکا و استکبار به ایران پناه آورده‌اند، باز کرده است.
او افزود: از نگاه ارزشمند امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب، شما دانش‌آموزان عزیز فارغ از رنگ و نژاد و قومیت ولی نعمتان ما هستید که پیامبر اکرم(ص) قامت زیبای مسلمانی را برای ما ودیعه گذاشته‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی