[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

حمایت مسئولان و خیرین از خانواده زندانیان، روزنامه شیراز نوین

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام صدرالله رجایی‌نسب ظهر یکشنبه در مراسم جشن نسیم مهر انجمن حمایت از زندانیان با اشاره به اینکه باید جشن نسیم مهر به طوفان مهر تبدیل شود گفت: باید خیرین و مسئولان برای حمایت از خانواده زندانیان گام بردارند و همگی کمک کنند.
وی بیشترین تأثیر برای قبولی اعمال و شایستگی را حضور در اینگونه جلسات خیرانه عنوان کرد و گفت: متأسفانه نگاهی که به زندانی در جامعه وجود دارد آنها را مجرم خطرناک و مادرزاد می‌دانند که باید این نگاه تغییر کند و به یک باور عمومی تبدیل شود که همه زندانیان خطرناک نیستند. معاون قضایی دادگستری فارس ادامه داد: هم‌اکنون جمعیت زیادی در زندان هستند که همه آنها قاتل، کلاهبردار، سارق و راهبند نیستند بلکه برخی ناخواسته گرفتار زندان شده‌اند از این رو آزادی ما از آتش جهنم بستگی به میزان توجه به گرفتاری بندگان دارد.
حجت‌الاسلام رجایی‌نسب با بیان اینکه خیرین بلند‌آوازه‌ای در این استان وجود دارد گفت: باید در این جلسه مقدمتاً زمینه استجابت دعا را فراهم کنیم، کمک به خانواده‌های افراد نیازمند بهترین عبادت است از این رو از خیرین استان خواسته می‌شود که به این مسئله توجه ویژه‌ای شود.
وی بیان کرد: نباید خانواده زندانی را در کنار زندانی مجازات کرد آنها تقصیری ندارند همه باید با کمک هم مقدمات رفاه و آرامش آنها را فراهم کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی