[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز انگار هر چقدر بیشتر برای به دست آوردن اطلاعاتی که لازم دارید تلاش می‌کنید نتیجه کمتری می‌گیرید و این موضوع باعث سردرگمی شما شده است. آیا مشغول انجام یک پروژه تحقیقاتی هستید؟ اطلاعات مورد نیازتان مبهم و دور از دسترس به نظر می‌رسند؟ فعلاً بهتر است روی چیز دیگری کار کنید و چند روز دیگر سراغ این پروژه بیایید؛ در غیر این صورت ممکن است اطلاعات اشتباهی به دست آورده و بر اساس آنها همه زحمات خود را به خطر بیندازید.
اردیبهشت
یکی از اعضای خانواده یا همسایه‌هایتان ممکن است مجبور شوند به شهر یا کشور دیگری مهاجرت کنند. این موضوع می‌تواند از لحاظ احساسی برای شما ناراحت کننده باشد و نتوانید به راحتی با او خداحافظی کنید. دل کندن از آنهایی که دوستشان داریم همیشه کار دشواری است، اما این موضوع می‌تواند درس ارزشمندی برای شما باشد و یاد بگیرید گاهی از عزیزترین‌ها هم باید جدا شد.
خرداد
امروز مسائل مادی مثل فاجعه به نظر می‌رسند. شاید با برخی موانع موقتی مواجه شده باشید، اما شما نگرشی بسیار منفی به اوضاع دارید و به جای اینکه کل تصویر را در نظر داشته باشید، روی مشکلات و کمبودها متمرکز شده‌اید. کافی است با خودتان کمی حساب و کتاب کنید تا ببینید اوضاع خیلی بهتر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می‌رسید. هر هزینه‌ای که سر راهتان سبز شود می‌توانید آن را مدیریت کنید.
تیر
یک جدایی موقت و دوری از شخصی که دوست دارید، باعث ناراحتی شما خواهد شد و وحشتناک‌ترین سناریوهای ممکن به ذهنتان خواهند آمد و حتی به این فکر خواهید افتاد که شاید طرف مقابلتان شما را دوست نداشته باشد و به شخص دیگری علاقه‌مند شده باشد. این کار را با خودتان نکنید! طرف مقابلتان نیز به احتمال زیاد دلتنگ شما است، اما به دلایل حرفه‌ای یا شاید خانوادگی، مجبور است کمی از شما دور باشد.
مرداد
امروز سروکله یک نفر پیدا خواهد شد که پیشنهادی برای شما دارد که می‌تواند زندگی‌تان را به طور کلی تغییر دهد و رد کردن چنین پیشنهادی به نظرتان غیرمنطقی است. با این حال به نفعتان است قبل از هر کاری همه جوانب را در نظر گرفته و اطلاعات لازم را در مورد این پیشنهاد کسب کنید؛ چون تصمیمی که در مورد آن می‌گیرید، خوب یا بد، آثار جدی و پایداری روی زندگی شما خواهد گذاشت.
شهریور
امروز یکی از دوستان نزدیکتان در شرایط روحی بدی قرار دارد. شاید بخواهید حال و هوای او را تغییر دهید. او را به تماشای یک فیلم کمدی، نمایش هنری یا مهمانی دعوت کنید و اگر در ابتدا دعوتتان را رد کرد تسلیم نشوید و به انجام این کار اصرار کنید. این کار باعث خواهد شد دوستتان از این حالت کسالت و بی‌حوصلگی بیرون بیاید و این موضوع علاوه بر او، باعث خوشحالی خودتان هم خواهد شد.
مهر
امروز ممکن است در آشپزخانه‌تان با مشکلات لوله‌کشی مواجه باشید یا یکی از وسایل برقی آشپزخانه از کار افتاده باشد. این مشکل هرچه باشد پیچیده‌تر از آن است که خود شما از پس تعمیر آن بربیایید. پس هرچه سریع‌تر با شخصی که در این زمینه تخصص دارد تماس گرفته و بخواهید برای تعمیرات و برطرف کردن این مشکل به خانه‌تان بیاید.
آبان
با تلفن همراهتان مشکل دارید؟ اینترنت درست کار نمی‌کند؟ ترافیک دیوانه کننده است؟ شاید بهتر باشد امروز را در خانه مانده، تلفن همراهتان را خاموش کرده و بی‌خیال کارتان و همچنین دوستانتان شوید و زمانتان را به پرداختن به کارهای خودتان و خانه اختصاص دهید. ممکن است بعضی از کارهایتان کمی عقب بیفتند، اما بعداً آنها را با کیفیت بهتری انجام خواهید داد.
آذر
امروز وسیله‌ای که برای شما بسیار باارزش است یک جای خانه گم شده است و هرچقدر هم دنبال آن بگردید نخواهید توانست پیدایش کنید. شاید از روی لجبازی بی‌خیال جستجو برای یافتن این وسیله نشوید و وقتی به خودتان بیایید که بیشتر از یک ساعت برای یافتن آن دور خودتان چرخیده‌اید. این وسیله قطعاً در خانه گم شده است و به احتمال زیاد هم زیر چیزی و جایی افتاده که حتی فکرش را هم نمی‌کنید.
دی
توانایی‌های مدیریتی شما در سطح بالایی قرار دارند، اما امروز نمی‌توانید به راحتی به برنامه روزانه‌تان سر و سامان بدهید. بهترین راه این است که کارهای غیرضروری را حذف کنید. امروز شاید عشقتان به شما پیشنهاد کند با هم به یک سفر رمانتیک دو نفره بروید، آن هم به جایی که مدت‌ها در رویاهایتان آرزوی رفتن به آنجا را داشته‌اید یا دلتان برایش خیلی تنگ شده است.
بهمن
امروز شما احساس می‌کنید یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده‌تان با مشکلات و ناراحتی‌هایی دست و پنجه نرم می‌کند که نمی‌خواهد در مورد آنها چیزی به شما بگوید. این مشکلات، چه بیماری‌های جسمی و روحی باشند و چه مسائل مادی و امثال آن، حداقل تا زمانی که خود این شخص نخواهد، کار زیادی برای حل آنها از دست شما ساخته نیست. سعی کنید بیش از اندازه به او فشار نیاورید.
اسفند
هدفی که این اواخر به دنبال آن بوده‌اید در حال حاضر عملی به نظر نمی‌رسد و شاید مجبور باشید برای مدتی آن را به تعویق بیندازید. ممکن است این موضوع باعث ناراحتی و عصبانیت شما بشود، اما اگر خوب فکر کنید خواهید دید فعلاً این بهترین کاری است که در این رابطه از دستتان برمی‌آید. شما قطعاً رویاها و اهداف دیگری هم دارید، کمی به آنها فکر کنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی