[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

آنها با آینده‌ام بازی کردند، روزنامه شیراز نوین

دروازه‌بان ایرانی جداشده تیم ساندسؤال سوئد گفت که مدیران این باشگاه به او دورغ گفته‌اند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا حقیقی درباره جدایی ناگهانی‌اش از تیم ساندسؤال به سایت SVT سوئد گفت: اهالی لیگ برتر سوئد مرا به خوبی از فصل گذشته با تیم اسکیلستونا می‌شناسند. 3‌بازی اول را به دلیل مصدومیت از دست داده بودم اما پس از آن بهترین بازی‌ها را از انجام دادم. آنها (باشگاه ساندسؤال) می‌دانستند چه دروازه‌بانی را خریداری کردند. وقتی مرا جذب کردند اطلاع داشتند که که نیاز به زمان و بازی برای همراهی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه دارم. در این شرایط هیچ فرصتی برای نمایش خودم نداشتم. 
دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: آنها به من قول بازی داده بودند. من قرارداد کوتاه‌مدت امضا کردم. حتی پیشنهادی دیگر در لیگ‌های بهتر از سوئد با درآمد بیشتری به من پیشنهاد شده بود که قرار بود دروازه‌بان ذخیره این تیم‌ها باشم. ساندسؤال را به این دلیل انتخاب کردم که فرصت بازی داشته باشم. چندین بار با جول (سرمربی ساندسؤال) صحبت کردم و شرایط خود را برای او توضیح دادم. او هیچگاه به من پاسخ روشنی نداد و الآن هم می‌گوید دلیل بازی نکردنم انتقال دیرهنگام من به تیم ساندسؤال بود. حتی پاداشی که باشگاه می‌توانست بابت حضورم در جام جهانی 2018 روسیه از فیفا دریافت کند فواید بسیاری داشت. 
علیرضا حقیقی درباره بحث لفظی پیش‌آمده با سرمربی ساندسؤال می‌گوید: این صحبتی میان من، جول و دو دستیارش بود. آن‌طور که در رسانه‌ها نوشتند درگیری لفظی و آتشینی نداشتیم. به هم دست دادیم و جدا شدیم. متأسفانه جول و دیگر مدیران باشگاه ساندسؤال هیچ‌کاری برای من انجام ندادند. آنها به من دروغ گفتند و با آینده من بازی کردند. 
سرمربی تیم ساندسؤال نیز در واکنش به اتهام دروغگویی او و مدیران این باشگاه از سوی علیرضا حقیقی گفت: این آزاردهنده است که می‌گوید من دروغ گفتم. حقیقی توانایی مدیریت خود در این شرایط را نداشت. ناامیدی او بابت غیبت در جام جهانی 2018 روسیه را می‌فهمم اما به هیچ بازیکنی قول بازی نمی‌دهم. چنین روش کاری‌ای ندارم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی