[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۳۶
  • دوره جدید

حضور دو اسکیت‌باز فارس در ترکیب تیم ملی، روزنامه شیراز نوین

2 استان فارسی در ترکیب نفرات برتر مواد 100 متر و وان لپ انتخابی تیم ملی اسکیت قرار گرفتند.
به گزارش روابط‌عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به نقل از روابط‌عمومی فدراسیون اسکیت، مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی به میزبانی آکادمی ملی اسکیت آزادی آغاز شد. در این رقابت‌های پسران در رده سنی جوانان و بزرگسالان، در مواد 100 متر و وان لپ در دور مقدماتی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
پس‌از پایان مرحله مقدماتی، ورزشکاران در مراحل یک‌هشتم نهایی، یک‌چهارم نهایی، نیمه‌نهایی و فینال در ماراتنی سخت و دشوار به مصاف هم رفتند تا در پایان چهره نفرات برتر مشخص شود. بدین‌ترتیب در ماده 100 متر بزرگسالان محمد سروش‌مهر از استان فارس، میلاد صالحی و امیر گورکی به‌ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم جای گرفتند.
در ماده 100 متر رده سنی جوانان، عارف استاد اکبری بر جایگاه اولی تکیه زد و پس‌از او آروین نجفی و محمدامین صمیمی‌فر از فارس عناوین دوم و سومی را به‌خود اختصاص دادند. در ماده one lap و رده سنی بزرگسالان در رقابتی زیبا و مهیج محمد صالحی، محسن کاظمی و امیر گورکی در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.
در رده سنی جوانان نیز، پس‌از برگزاری مراحل مقدماتی، یک‌چهارم نهایی و نیمه‌نهایی محمدامین غزنوی، عطا قادری، امیرمهدی صمدی و یاسین محمدی چهار نفری بودند که جواز حضور در مرحله نهایی را به دست آوردند و در پایان محمدامین غزنوی به‌عنوان نفر برتر از خط پایان عبور کرد. 
پس‌از او عطا قادری و امیرمهدی صمدی جایگاه‌های دوم و سوم را تصاحب کردند.
در ماده 10 کیلومتر بزرگسالان، پس‌از برگزاری 25 دور در پایان امیر بهزادی‌بروجنی با کسب 32 امتیاز به‌عنوان نفر برتر از خط پایان عبور کرد و پس‌از او به‌ترتیب عناوین دوم و سومی به محمدامین حیدری و دانیال صمدی اختصاص یافت.
در همین ماده و رده سنی جوانان نیز مهدی حیدری، مهراد هادی‌پور و آرمان کرمی جایگاه اول تا سوم را به دست آوردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی