[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۴
  • دوره جدید

فارس، پیشتاز ایجاد تعاونی‌های تولید، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: مدیران اجرایی، قضایی، فرماندهان نیروهای مسلح و منتخبان مردم در خبرگان و مجلس شورای اسلامی برای اجرای ۶۴ کلان‌پروژه فارس هم‌قسم شدند.به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، محمدهادی محمدهادی ایمانیه شامگاه شنبه در نشست مشترک شورای اداری و فرهنگ عمومی فارس افزود: 64 کلان‌پروژه در حال بررسی‌های تخصصی از سوی نمایندگان مردم است و جلسه دوم آن در تهران برگزار می‌شود و پس از تأیید نهایی فهرست آن منتشر می‌شود.
وی اظهار کرد: همه استان از ۶۴ کلان‌پروژه برنامه‌ریزی شده منتفع خواهند شد.
استاندار فارس با اشاره به دیدار خود با رئیس شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا)، ادامه داد: در این دیدار، ۱۵ تفاهم‌نامه با شستا منعقد شد که منجر به سرمایه‌گذاری در طرح‌های بزرگ استان می‌شود.
ایمانیه عنوان کرد: در یکی از این تفاهم‌نامه‌ها قرار است این شرکت ۲۵ درصد باقی‌مانده اعتبار موردنیاز برای اجرای آزادراه شیراز به بوشهر را به عهده گیرد.
وی اضافه کرد: علاوه بر این مقرر شده در انتقال فاز نخست کارخانه سیمان تا پایان سال و انتقال نهایی تا ۱۴۰۴ همکاری کند.
ایمانیه افزود: با مدیرعامل ایران‌خودرو نیز توافق شد تا تاکسی‌های شیراز به عنوان پایتخت زیست‌محیطی آسیا برقی شود.
استاندار فارس ادامه داد: رئیس‌جمهور با پیشنهاد استان برای ایجاد تعاونی‌های تولید موافقت کرد و فارس پیشتاز ایجاد این تعاونی‌ها شد.
ایمانیه توضیح داد: در این قالب سرمایه‌های خرد کارکنان دستگاه جمع شده و صرف فعال‌سازی کارخانه‌های راکد می‌شود که در این فرایند کارکنان از منافع آن بهره‌مند می‌شوند و به افزایش درآمد آنها کمک خواهد شد. وی از مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز خواست تا کمک کنند با استفاده از زمین‌های مازاد آن دستگاه و زمین‌های تحت اختیار کارمندانی که دارای فرم ج سبز و فاقد مسکن هستند، خانه‌دار شوند . استاندار فارس گفت: ادارات برش دستگاهی خود را برای تحقق سند راهبری شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) ارائه کنند. ایمانیه افزود: پرچم شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) با پس‌زمینه حرم مطهر شاهچراغ(ع) طراحی و رونمایی شود. وی با تأکید بر حضور مدیران در آیین رونمایی سند راهبردی شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) در روز ۲۵ اردیبهشت‌ماه در حرم مطهر، ادامه داد: دستگاه‌ها طی ۲ ماه برنامه‌های دستگاهی خود برای تحقق این سند راهبردی را ارائه کنند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی