[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۴
  • دوره جدید

ظرفیت رسانه موردتوجه مدیران باشد ، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: ابرپروژه دولت، ارتقای اعتماد مردم است و راهبرد آن ایمان و امید است و حق نداریم ناامیدی را گسترش دهیم. دشمن در تلاش است از ظرفیت رسانه علیه مردم استفاده کند و بین داشته‌های مردم و خواسته‌های آنان فاصله ایجاد کند و اگر در این میان ما خوب تبیین نکنیم، دشمن به هدفش می‌رسد.
به گزارش روابط عمومی استانداری فارس، اسماعیل قزل‌سفلی در جمع مدیران و اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان فارس گفت: کار روابط عمومی‌ها کار سخت و طاقت‌فرسایی است و با امکانات کم، مجاهدت می‌کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به اینکه نقش حداقلی روابط عمومی، اطلاع‌رسانی است و توصیف کردن و توجیه کردن عملکرد سازمانی روابط‌ها جزو نقش حداقلی است، گفت: نقش حداکثری این است که در تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌گذاری‌های سازمان خودتان نقش داشته باشید.
قزل‌سفلی با تأکید بر اینکه روابط عمومی آینه عملکرد سازمان است، افزود: تبیینگری، تحلیلگری و بررسی عملکردها نقش دیگر شماست که رسانه‌های جمعی در این راه باید کنار شما باشند و ارتباط باید به صورت دوسویه باشد.
وی گفت: روابط‌عمومی‌ها شأن زیادی باید برای مخاطب در نظر بگیرند و در نقش حداکثری وظیفه تبیین دستاوردها و فعالیت‌ها را داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه در حوزه ظرفیت‌ها استان فارس، ظرفیت بی‌بدیلی در حوزه رسانه‌ها دارد، تأکید کرد: رسانه‌های فارس علاقه‌مندند در تعامل به پیشرفت استان کمک کنند و نقد دلسوزانه دارند.
قزل‌سفلی گفت: اگر مدیری در یک سازمانی از این ظرفیت نخواهد استفاده کند، آن مدیر مشکل دارد و این مهم را باید قدر بدانیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: ابرپروژه دولت، ارتقای اعتماد مردم است و راهبرد آن ایمان و امید است و حق نداریم ناامیدی را گسترش دهیم. دشمن در تلاش است از ظرفیت رسانه علیه مردم استفاده کند و بین داشته‌های مردم و خواسته‌های آنان فاصله ایجاد کند و اگر در این میان ما خوب تبیین نکنیم، دشمن به هدفش می‌رسد.
وی با اشاره به اینکه امروز صهیونیست‌ها امید به گنبد آهنین ندارند، گفت: ما با موشک نقطه‌زن آنان را ناامید کردیم و امروز باید با نقطه‌زنی رسانه‌ای باعث عقب‌نشینی دشمن شویم.
قزل‌سفلی گفت: هرجا با مردم شفاف و صادق بودیم، مردم کمک کردند؛ در کرونا و جنگ مردم کمک کردند؛ ما مشکلات داریم مردم همراهی می‌کنند، به شرطی که با آنان صادقانه رفتار کنیم و این مسیر ارتقای امیدآفرینی و اعتمادسازی را باید توسط روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها شکل دهند.
وی گفت: هر فصل مدیران کل، یک نشست صمیمی گفت‌وگومحور با رسانه‌ها داشته باشند و مدیران باید در این رابطه ارزیابی شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: الان زمین جنگ، در فضای مجازی و رسانه است؛ بنابراین وظیفه داریم با تحلیل پیچیدگی شرایط، به سوی امیدآفرینی حرکت کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی