[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۴
  • دوره جدید

کازرون؛ دو قدم تا نایب‌قهرمانی، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
دیگر چیزی تا پایان رقابت‌های این فصل هندبال باشگاه‌های کشور نمانده و نماینده استان فارس در این رقابت‌ها امروز برای تثبیت رتبه دومی و کسب عنوان نایب‌قهرمانی به میدان می‌رود.
در هفته بیست و یکم و ماقبل پایانی لیگ برتر هندبال، امروز تیم شهید شاملی کازرون در خانه خود به مصاف پیکان خراسان خواهد رفت.
گیتی‌پسند که با شکست برابر کازرونی‌ها، فرصت رسیدن به رده دوم جدول را از دست داد، امروز دوشنبه باید به زمین رقیب خود یعنی فولاد سپاهان برود تا با طلایی‌پوشان دیدار کند. دیداری سخت برای هر دو تیم ازاین‌جهت که گیتیزن‌ها برای حفظ رده سوم می‌جنگند و سپاهانی‌ها برای نزدیک‌تر کردن فاصله خود با رده سوم. تیم هندبال گیتی‌پسند پس‌از سپری کردن یک فصل پرفراز‌ونشیب در شرایطی با ۳۳ امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد که با پیروزی یا حتی تساوی مقابل رقیب همشهری‌اش، عنوان سومی را برای خود قطعی خواهد کرد. شاگردان کیوان صادقی در بازی رفت دربی اصفهان در برابر سپاهان در ثانیه‌های پایانی بازی به پیروزی دست پیدا کردند. سپاهان هم هم‌اکنون با 30 امتیاز در فاصله 3 امتیازی با گیتی‌پسند قرار دارد. این تقابل به‌صورت زنده از شبکه ورزش پخش خواهد شد.
در دیگر دربی اصفهان فولاد سپاهان نوین با پرواز هوانیروز دیدار می‌کند. نوینی‌ها با 11 و پرواز هوانیروز با 7 امتیاز در رده‌های نهم و یازدهم قرار دارند و پرواز سعی می‌کند با پیروزی برابر دیگر نماینده اصفهان آخرین تلاش‌های خود را برای بقا در لیگ برتر انجام دهد. سپاهان نوین اما نشان داده حریف دست‌و‌پا‌بسته‌ای برای هیچ تیمی نیست و تقابل این تیم با پیکانی‌ها در هفته قبل مؤید این نکته است. 
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون نیز که در یک بازی پرخورد و پرحاشیه با برتری برابر گیتی‌پسند نایب‌قهرمانی خود را در لیگ سی و ششم هموار کرد، میزبان پیکانی‌ها در کازرون است. خودروسازان با تقسیم امتیازات در زمین خود با سپاهان نوین در هفته بیست و یکم شمار امتیازات خود را به 16 رساندند تا در رده هشتم بایستند و در این هفته بازی سختی مقابل شاگردان حمید صادقی شاه‌نشین دارند. 
در دیگر دیدارهای هفته بیست و یکم زغال سنگ طبس از پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد پذیرایی می‌کند و آلومینیوم اراک مهمان نفت و گاز گچساران است. طبس با پیروزی برابر نفت و گاز در هفته گذشته دو امتیاز ارزشمند این بازی را در خانه نگه داشت و به رده پنجم جدول رفت تا گچسارانی‌ها در اندیشه جبران این شکست برابر مهمان خود یعنی آلومینیوم باشند. 
برگزاری بازی صنعت مس کرمان با فرازبام خائیز دهدشت نیز با موافقت فدراسیون هندبال به زمان دیگری موکول شد.  
هم‌اکنون صنعت مس کرمان با کسب 42 امتیاز در صدر قرار دارد و قهرمانی را سه هفته زودتر به نام خود زد، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون 35 امتیازی است و گیتی‌پسند با 33 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفت.
فولاد مبارکه سپاهان با 30، زغال‌سنگ طبس با 25، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد با ۲۳، نفت و گاز گچساران با ۲۱، پیکان خراسان با ۱۶، سپاهان نوین با ۱۱، آلومینیوم اراک 
با ۱۰، پرواز هوانیروز با ۷ و فرازبام ‌خائیز دهدشت با ۶ امتیاز در رده‌های بعدی جای گرفته‌اند.
گفتنی است؛ دیدار فولاد سپاهان اصفهان و گیتی‌پسند اصفهان به‌صورت مستقیم از شبکه ورزش پخش می‌شود اما نبرد شهید شاملی تنها از شبکه اینترنتی آنتن قابل تماشا خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی