[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۴
  • دوره جدید

گلر فجر بالاتر از پورحمیدی، حسینی و بیرانوند!، روزنامه شیراز نوین

دروازه بان فجر شهید سپاسی شیراز آمار جالب‌توجهی را در پایان هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ دسته اول 
به ‌نام خود زده است. به گزارش «ورزش‌ سه»، فجر شهید سپاسی شیراز با سرمربیگری مهدی رجب‌زاده یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر به‌شمار می‌رود و احتمال زیادی وجود دارد که طلایی‌پوشان فوتبال شیراز پس‌از یک فصل غیبت، بار دیگر بتوانند به بالاترین سطح فوتبال ایران بازگردند.
درحال‌حاضر فجر با 61 امتیاز رتبه سوم جدول رده‌بندی مسابقات لیگ دسته اول را پایین‌تر از خیبر 67 امتیازی و چادرملوی 63 امتیازی در اختیار دارد و این درحالی است که شیرازی‌ها یک بازی عقب‌افتاده نیز مقابل استقلال ملاثانی در پیش دارند و اگر در این مسابقه با پیروزی از زمین خارج شوند، در رده دوم قرار خواهند گرفت. البته باشگاه فجر نسبت به رأی کمیته انضباطی درباره اینکه بازی تکرار شود اعتراض کرده و باید دید کمیته استیناف چه رأیی درباره این بازی لغوشده در اهواز صادر می‌کند.
یکی از نکات قابل‌توجه درباره تیم مهدی رجب‌زاده عملکرد خط دفاعی و دروازه‌بان این تیم است که سبب شده علی غلام‌زاده که فصل گذشته سنگربان سوم تیم فوتبال فولاد خوزستان بود، موفق به ثبت 19 کلین‌شیت در 29 مسابقه شود.
درحال‌حاضر پورحمیدی، حسینی و بیرانوند به‌ترتیب با 15، 14 و 11 کلین‌شیت بهترین آمار را در لیگ برتر 
به ‌نام خود زده‌اند و این آمار در 26 هفته ثبت شده است. غلام‌زاده در لیگ یک اما توانسته آمار قابل‌توجهی ثبت کند و طی 29 مسابقه 19 مرتبه دروازه‌اش را در مسابقات سخت بسته نگه داشته است.
نکته دیگر درباره دروازه‌بان 24 ساله فجری‌ها اینکه او در این فصل دو مرتبه نیز با پاس‌های مستقیم خود زمینه‌ساز گل شده تا دو پاس گل نیز در جدول مسابقات به‌ نام او ثبت شده باشد.
فجر با رجب‌زاده یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر است که باید دید در 5 هفته باقی‌مانده چه نتایجی کسب خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی