[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۹
  • دوره جدید

از این بدتر نمی‌شد به پورحیدری بی‌حرمتی کرد، روزنامه شیراز نوین

همسر مرحوم منصور پورحیدری از مسئولان باشگاه استقلال به خاطر اینکه زمان برگزاری مراسم جشن قهرمانی این تیم در جام حذفی را دیر به او اعلام کرده بودند، گلایه کرد.
فریده شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره علت شرکت نکردنش در مراسم جشن قهرمانی استقلالی‌ها اظهار داشت: علی پسرم، چون در مرکز همایش‌های صداوسیما کار می‌کند و آنجا حضور داشت به مراسم رفت، اما ساعت چهار و نیم با من تماس گرفتند و گفتند ساعت پنج مراسم داریم! من هم جلسه داشتم و نمی‌رسیدم به این مراسم برسم. از طرفی، از مسئولان استقلال دلخور بودم و تصمیم گرفتم در مراسم شرکت نکنم.
وی با اشاره به صحبت‌های مدیران استقلال مبنی بر اینکه مرحوم منصور پورحیدری فقط 20میلیون تومان از این باشگاه طلب دارد افزود: طلبِ منصور را آن‌قدر کم کرده‌اند که فکر کنم با این شرایط بدهکار هم شده‌ایم! مسئولان باشگاه استقلال با حرف‌هایشان حرمت اسطوره و پیشکسوتانش را حفظ نمی‌کنند. برای مسئولان استقلال متأسفم که می‌گویند پورحیدری 20میلیون تومان طلب دارد. ملت ایران می‌داند پورحیدری زندگی‌اش را برای استقلال گذاشت. اگر می‌گفتند او میلیاردها تومان طلب دارد اما پولی نداریم بدهیم، می‌گفتیم اشکالی ندارد، اما با این حرف‌ها همه زحمت‌های پورحیدری را از بین بردند. اینکه مسئول استقلال اعلام کرد پورحیدری 20میلیون طلب دارد، برای من گران تمام شد و خیلی ناراحت شدم. بی‌حرمتی بدتر از این به منصور ندیده بودم.
همسر مرحوم پورحیدری خاطرنشان کرد: اگر زودتر زمان برگزاری مراسم را اعلام می‌کردند، شاید جلسه‌ام را کنسل کرده و به مراسم می‌رفتم، اما فکر می‌کنم زمانی را برای اطلاع‌رسانی اعلام کردند تا به این مراسم نروم. پسرم به خاطر پدرش در مراسم استقلالی‌ها شرکت کرد، اما من مانند او این‌قدر تواضع ندارم. من بیشتر به خاطر دلخوری در مراسم شرکت نکردم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی