[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

رویداد، روزنامه شیراز نوین

پرورش گیاهان آپارتمانی با لامپ های هوشمند 
 

لامپ هوشمند گیاه پرور، یکی از جذاب ترین محصولات دنیای تکنولوژی است که برای علاقه مندان به گل و گیاه بسیار کاربردی است.
به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از گجت فلاو، بسیاری از علاقه مندان به گل و گیاه که در آپارتمان زندگی می کنند با مشکل کمبود نور و البته عدم فضای کافی برای پرورش گل و گیاه رو به رو هستند.
اما این روزها به مدد تکنولوژی انواع و اقسام روش ها برای پرورش گیاهان آپارتمانی وجود دارد. یکی از این روش ها استفاده از گلدان های نورانی هوشمند است. گلدان هایی که اغلب میزبان گیاهان مینیاتوری می شوند.
یکی از جدیدترین گلدان های هوشمند نورانی «Ambienta» است. این گلدان ها دارای چراغ های LED است. افزوk بر اینها، تکنولوژی هیدروپونیک تعبیه شده داخل لامپ، به شکل ویژه به شادابی گیاهان کمک می کند. اما نور هوشمند این دستگاه قابل تنظیم برای فضای آزاد نیز محسوب می شود. درواقع می توان نور این گلدان هوشمند را در فضاهای مختلف تنظیم کرد. برترین کارایی این محصول به شکل رومیزی است. اگرچه برخی از کاربران این محصول را در بالکن، آشپزخانه و یا حتی اتاق نشیمن استفاده می کنند.
طراحی مناسب این گلدان هوشمند کمک می کند که کاربران در هرفضایی به سادگی از این محصول استفاده کنند. تغییر سیستم نور این چراغ هوشمند از طریق برنامه های تلفن همراه نیز قابل انجام است. قیمت این محصول 200 دلار است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی