[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

بازی خوب شما نام ایران را پرافتخارتر می‌کند، روزنامه شیراز نوین

رئیس‌جمهور با قدردانی از همه کسانی که برای موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمان تلاش می‌کنند، 
از اعضا و کادر فنی تیم ملی فوتبال خواست همه تلاش خود را برای پیروزی و شادمان کردن مردم 
به کار گیرند.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و‌المسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در دیدار جمعی از مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و اعضا، بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان، با ابراز خوشحالی از اینکه امروز به نمایندگی از ملت بزرگ ایران، تیم ملی فوتبال را بدرقه می‌کند گفت: با توجه به آموزش، تلاش، کوشش و روحیه بالای شما، موفقیت و پیروزی دور از دسترس نیست.
روحانی افزود: موفقیت تنها پیروزی در برابر یک تیم نیست و اینکه در یک بازی گل بزنیم و یا گل نخوریم، تنها فاکتورهای موفقیت نیست. ممکن است تیمی در یک بازی برنده شود ولی بازی طرف مقابل برای میلیاردها بیننده یک موفقیت و پیروزی واقعی لحاظ شود.
رئیس‌جمهور با تأکید‌بر اینکه «موفقیت و بازی خوب شما بسیار اهمیت دارد» گفت: میلیاردها نفر در سراسر جهان بازی شما را به‌عنوان نمایندگان کشوری باعظمت، با فرهنگ و دارای تاریخ کهن و پرافتخار تماشا می‌کنند و تلاش و بازی خوب شما یکی‌از ویژگی‌هایی است که می‌تواند غرور ملی ما را ارتقا داده و نام ایران را که همیشه پرآوازه بوده، پرآوازه‌تر و پرافتخارتر کند.
روحانی اظهارداشت: مردم بزرگ ایران همواره دعاگوی شما بوده و از شما می‌خواهند که همه تلاش‌تان را به کار گرفته و دل‌هایتان را متوجه خداوند کنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی