[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

برتری مصوبات اجرایی در زرین‌دشت ، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس با بیان اینکه سفر استاندار فارس در دی ماه ۱۴۰۰ به شهرستان زرین‌دشت ۲۲ مصوبه داشته است، گفت: طبق بررسی‌ها و ارزیابی‌های انجام شده، حدود ۸۰ درصد مصوبات این سفر تاکنون اجرایی شده است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از ایرنا، اسماعیل محبی‌پور با تشریح پیگیری مصوبات سفر سال گذشته استاندار فارس به شهرستان زرین‌دشت، افزود: سفر استاندار در دی ماه ۱۴۰۰ به این شهرستان ۲۲ مصوبه داشته که بخش عمده‌ای از این مصوبات مربوط به حوزه عمرانی بوده است. محبی‌پور اضافه کرد: بند به بند این مصوبه به اتفاق رؤسای ادارات مربوطه در یک جلسه سه‌ساعته مورد بررسی قرار گرفت؛ طبق بررسی‌ها و ارزیابی‌های انجام شده، مشخص شد که حدود ۸۰ درصد مصوبات با درصدهای مختلف اجرایی شده است.
وی بیان کرد: بخشی از این مصوبات هم به مرحله پایانی و افتتاح رسیده است؛ البته بخش‌هایی هم نیاز به تقویت دارد.
معاون استاندار فارس عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های انجام‌شده در این شهرستان در حوزه راه و شهرسازی و اجرای پروژه‌هایی برای تسهیل دسترسی مردم در شهرستان زرین‌دشت بود که اقدامات قابل‌توجهی برای تحقق این امر انجام شده است. وی اضافه کرد: در بخش گازرسانی، در حوزه کشاورزی، در بخش گلخانه‌ها، در حوزه بهداشت و درمان و مخابرات هم پروژه‌های خوبی تعریف شده و به مرحله اجرا درآمده است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس ابراز کرد: امیدواریم با پیگیری که در مرکز استان انجام می‌شود و مطالباتی که از مسئولان استانی صورت می‌گیرد، تا پیش از سفر دوم موفق به بهره‌برداری از تمام این پروژه‌ها شویم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی