[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
شما امروز به خاطر مسائلی که در روزهای اخیر برایتان رخ داده کمی‌ دچار سردرگمی ‌شده‌اید، زیرا به نظر خودتان مسیری که در آن گام گذاشته‌اید مسیر درستی بوده، اما اکنون که به بن‌بست برخورد کرده‌اید دچار سردرگمی‌شده‌اید، اما خوشبختانه این بن‌بست زمان زیادی به طول نمی‌انجامد، با تلاش و کوشش‌ از این بن‌بست عبور خواهید کرد و تبدیل به فردی خواهید شد که جام سعادت و خوشبختی را در دست دارد.
اردیبهشت
رویاهایی که از دوران کودگی در سر داشتید، این رویاهای نیز با رشد شما بزرگ شده‌اند، این رویاها شما را بیش از پیش مشوش کرده‌اند و باعث شده‌اند نتوانید تصمیم درستی اتخاذ کنید. شما به رویاهایتان زیاد اهمیت می‌دهید. بهتر است از فکر رویاها بیرون بیایید و در واقعیت زندگی کنید، زیرا رویاها دوام چندانی ندارند، گاهی مانند پوشالی توخالی هستند و می‌توانند واقعیت زندگی شما را از بین ببرند.
خرداد
به تازگی دچار مشکلی شده‌اید که نمی‌توانید هیچ راه‌حلی برای پاسخ این مسئله پیدا کنید. افکار نادرست و اشتباه بسیاری در سر می‌پرورانید، گاهی این افکارتان خطرناک می‌شود. اما به شما توصیه می‌کنیم با دلایل منطقی و عقلانی برای حل این مشکل پیش بروید نه با دلایل احساسی. زیرا دلایل و تصمیماتی که از روی احساسات گرفته شود در آینده شما را پشیمان خواهند کرد.
تیر
شما به خود زحمت‌های بی‌مورد می‌دهید و در فهرست کار روزانه‌تان چند مورد از این کارها دیده می‌شود. شما فردی نیستید که زمان باارزشتان را به راحتی هدر دهید، پس بهتر است انجام این کارهای بی‌مورد که ضرورتی ندارند را از فهرستتان حذف کنید. به جای آنها به آینده‌تان فکر کنید، زیرا این کارها قدرت تفکر و برنامه‌ریزی را از شما سلب کرده‌اند و مانع پیشرفت‌های آتی شما می‌شوند.
مرداد
اینکه روزتان را با چنین انرژی و تفکر مثبتی شروع کنید فوق‌العاده است. صرف‌نظر از مشکلات احتمالی که ممکن است سر راهتان سبز شوند، شما قادر خواهید بود بهترین عملکرد ممکن را از خودتان نشان دهید. ذهن خودتان را با چیزهایی که ممکن است هرگز اتفاق نیفتند درگیر نکنید و روی این تمرکز کنید که روز زیبایتان را حتی از اینکه هست بهتر کنید. امروز ممکن است ایده‌های عجیب و غریبی به سرتان بزند.
شهریور
از رفتار دوستانتان یا کارهایی که این اواخر خودتان انجام داده‌اید گیج و سردرگم شده‌اید، زیرا به نظرتان این کارها و رفتارها چیزهایی نیستند که شما لایق آنها باشید، زیرا شما تلاش‌ها و رفتارهای دیگری را پیش‌بینی می‌کردید. دیگران در رفتارهایشان با شما به بیراه نرفته‌اند. این شما هستید که توقع بسیاری دارید یا کارهایی که در اواخر انجام داده‌اید. شما به همان اندازه که تلاش کرده‌اید پاداش گرفته‌اید.
مهر
در رابطه با مسائل کاری‌تان دچار مشکلی شده‌اید، به خاطر همین مشکلات از دیگران دوری می‌کنید و به انزوا رفته‌اید. برای اینکه توجه دیگران به خودتان را منحرف کنید کارهای بسیاری انجام می‌دهید، برای مثال تنهایی را اختیار کرده‌اید. اما خلوت‌‌نشینی دیگر کافی است، روابط اجتماعی‌تان را بهبود ببخشید و بهتر است برای حل مشکلاتتان از دیگران نیز کمک بگیرید.
آبان
شما مسئول رفتارهای دیگران نیستید، زیرا شما این روزها بیش از حد خود را به دیگران اختصاص داده‌اید و زمان کمی برای خود و فعالیت‌های شخصی‌تان صرف می‌کنید. شما با توجه کردن به دیگران می‌خواهید شخصیت اصلی خودتان را به دیگران اثبات کنید، اما برای اثبات وجودتان راه‌های دیگری نیز وجود دارد. زیرا زمانی به خود می‌آیید و می‌بینید هیچ کار درست و مفیدی برای خودتان انجام نداده‌اید.
آذر
امروز روابطتان با دوستان و همکارانتان خیلی خوب و بی‌دردسر خواهد بود، اما آن‌قدر مشغول صحبت با آنها خواهید شد که ممکن است کارهای اصلی‌تان را فراموش کنید. بهتر است دقت بیشتری روی کارهایتان داشته باشید و اگر می‌خواهید نتایج بهتری دریافت کنید می‌توانید از مهارت‌های اطرافیانتان کمک بگیرید. شاید فکر کنید ریسک کردن و گفتن آنچه در ذهنتان می‌گذرد به روابط اجتماعی‌تان کمک کند.
دی
از انرژی موجود در امروز استفاده کنید تا بتوانید هرچیزی و هرکسی که در برابرتان قرار می‌گیرد را تحت تأثیر قرار دهید. اتفاقاتی که برایتان می‌افتند را بیش از اندازه جدی نگیرید و همه چیز را برای خودتان سخت نکنید. هرقدر بیشتر حساسیت به خرج دهید اتفاقات ناخوشایند بیشتری تجربه خواهید کرد. اگر در مسیر درست قرار داشته باشید آهسته و پیوسته پیش رفتن خیلی بهتر از دویدن به شما و پیشرفتتان کمک می‌کند.
بهمن
شما به تازگی کاری یا رفتاری آغاز کرده‌اید که به نظرتان به سادگی می‌توانید به هدف غایی خود نائل شوید، اما اگر هدف را ساده بینگارید، نمی‌توانید به نتیجه مطلوبی برسید. شما برای تلاش‌ها و موقعیت‌های بیشتری نیز آمادگی دارید، پس تلاش‌هایتان را برای به دست آوردن منفعتی بزرگ‌تر و باارزش‌تر افزایش دهید. اگر استراتژی خود را عوض کنید به راحتی می‌توانید در آینده نه چندان دور به اهداف خود برسید.
اسفند
شما به مرحله‌ای رسیده‌اید که از تصمیمات و رفتارهایی که در زندگی انجام داده‌اید و با آنها روبرو شده‌اید احساس خستگی و ناتوانی می‌کنید، قابلیت انعطاف‌پذیری در برابر مشکلات را از دست داده‌اید. این مسئله می‌تواند برای شما خطرناک باشد. به استراحت بیشتری احتیاج دارید تا بتوانید قدرت انعطاف‌پذیری خود را دوباره به دست آورید و برای رویارویی با مشکلات توان بیشتری داشته باشید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی